Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleményetek Sebestyén...

Mi a véleményetek Sebestyén Balázsról hogy ma reggel kegyetlenül megszidta a vadászokat?

Figyelt kérdés

"Fegyverben, erőszakban hívő, kisebbségi komplexusos, péniszhosszabbító emberek mennek vadászni, tisztelet a nagyon kevés kivételnek, aki valóban a vadgazdálkodással foglalkozik és értő vadász. A legtöbbnek ez egy hatalomfitogtatás, hogy ők a kiváltságosok, akik puskát kapnak és mindenre lőhetnek. Istent játszanak, közben alkoholisták."


Antialkoholista vadászként engem ez különösen rosszul érintett. Említette a vadászbaleseteket, na azok nagy részét pont a bolond olasz vendégvadászok okozzák.


2018. nov. 23. 19:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Aki a munkáját végzi, azzal nincs bajom, De aki szórakozásból lövöldöz, arra ráhúznék egy vaddisznó jelmezt, oszt kizavarnám a rétre.
2018. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%

Akkor te vagy a kivétel. De nem hiszem el, hogy értelmes ember nem ítéli el azt a réteget, amelyik az elején van leírva.

Meg ugye a fsztarisznya, amelyik kilövi a bükkben a farkast, ami épphogy visszajött...

2018. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
51%
ezért van erdőgazdaság, és előre tervezetten vadászunk, nem lelövünk mindent ami mozog. Mondjuk abban egyet értek, hogy eléggé fogy a pia. Zalában tartoztam egy vadásztársasághoz, na ott tényleg úgy ittak mint a szivattyú. Baleset meg minden sportban van, nem hinném, hogy túlságosan sok vadászbaleset van
2018. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem inge, nem veszi magára. Vagy ezerszer elmondta. Én is vadászcsaládból származom és hányok néhány rokonomtól, mert az amit vadászatkènt művelnek, az kritikán aluli. Drilling puska, ladaníva, pia, ba.degolás, fetrengés az erdő összehányssa összefosása stb. Igaza volt Balázsnak.
2018. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
farkaskilővés sincs úgy ahogy leírja, aki kilőtte a farkas garantáltan letöltendőt fog kapni.
2018. nov. 23. 19:49
 6/37 A kérdező kommentje:
farkast*
2018. nov. 23. 19:50
 7/37 anonim válasza:
78%

Elég durván fogalmazott, de rejlik benne némi igazság..

Vegyük alapul ezt az általános választ: az emberek azzal jönnek, hogy az ember fő fegyvere az inteligenciája és az esze, ezért is van a tápláléklánc csúcsán. Rendben erre régen rá voltunk kényszerülve és ezzel fejezték ki az őseink a dominanciájukat stb. de 2018 van és elég morbid dolog védtelen állatokra lőni lőfegyverrel hobbiból...

Az igazság az, hogy az egész rendszer rossz , körbe kéne nagyobb erdő részeket keríteni és akkor nem lenne gond ez a vad probléma aki át szeretne menni vadászni egyet, hát rajta menjen a vadonba ne abba az “erdőbe” amit ma nevezünk erdőnek. Ja, hogy az nem jó mert egyenlő esélyekkel indulnátok neki mondjuk egy vaddisznoval?😅😉


Most jöjjön a személyes véleményem:


A leg idegesítőbb jelenség köztetek vadászok közt amikor vagytok vagy 200kg(elhízott) aztán távcsöves puskával lősz le egy őzt. Ezt csak példának hoztam fel. Csak tudjátok, ez szánalmas.


Ha a természetben az eszed kihasználva és a testi adottságaid által tudnád fel venni a harcot egy “vaddal” akkor ki vívnád sok mindenki tiszteletét (köztük az enyémet is:D)


Egyebkent azon nem gondolkodott még el senki, hogy hagynunk kene a vad populációt nőni és meg csinálni azt amit az első bekezdés végén írtam ?? Inkább az ember szaporodását kene megakadályozni, nem hiszem el, hogy nem tetszene mindenkinek jobban India helyett egy hatalmas erdő amiben állatok élnek 😂

2018. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Állomány szabályzás, vadkárok indokolt megelőzése esetében nincs vele bajom. Én egy kisvárosban élek, erdők, hegyek mellett.

Aki szerint minden egyes kilőtt állat megölése hatalmas bűn, meginvitálnám. Itt nagyon kevés a vadász, mivel mindenki a legközelebbi nagyvárosban dolgozik. Baromi jó érzés amúgy reggel arra kelni, hogy a vaddisznó szétszedi a jól megépített kerítést, autót rongál, kergeti a szomszédot... és annak felvágott hasú, vérző kutyáját is...

A vadász eredetileg az erdővel, természettel való együttélés megkönnyítője, ismeri a természetet, szereti és tiszteli azt.


Ellenkező esetben igaza van. Mikor indok nincs kilövésre, csak miért is ne. Az undorító.

2018. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja , aki profi vadgazdálkodó nem élvezkedő duhaj az tiszteletet érdemel . De aki spontán kilövi a parkban erdőben a gazda mellől a kutyákat az féreg . A műbalhé tavaly indult Alekosz közölt hasonlót . Sebestyén ebből él ha nincs hír vagy balhé csinálnak .
2018. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
33%

Nálam Apum szintén vadász. Nem iszik, neki ez egy hobbi, még vizsgáztatott, hivatalos vadászkutyája is van. Bár nem hallgattam a műsort, de olvastam róla neten. Ez ugyanúgy általánosítás, mint a legtöbb sportnál, minthogy a táncosok mind melegek...

Egyébként az ilyen beszélgetésekből süt az, hogy nem tudja, hogy amúgy egy hivatásos vadász mit csinál. Csak az jön le nekik, hogy lövöldöznek össze-vissza. Ha meg bemegy a vad a városba, vagy emelkedik x forinttal a kenyér ára, mert annyi búzát megettek a vadak, akkor meg megy a hiszti.

2018. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!