Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A torokgyulladás gyógyulás...

A torokgyulladás gyógyulás ideje mennyi a macskáknál, normális ha 4 napja betegeskedik?

Figyelt kérdés
Még karácsony előtt voltunk vele dokinál, mert nagyon letört volt a cica és nem evett. Torokgyulladást mondtak, kapott valami injekciót, lázcsillapítót. Tegnapelőtt még ugyan olyan beteges volt, tegnap már evett, meg ma is, de egész nap alszik. Bent van most, nem merem kiengedni. De nem tudom, mennyi idő mire kb meggyógyul, már 4 napja betegeskedik. Szerintetek normális, vagy majd még nézessem meg a dokival megint?

2018. dec. 25. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az szerintem normális, hogy sokat alszik, az amúgy is segíti a gyógyulást. 4 nap még nem olyan sok idő. DE a két ünnep között én megnézetném még egyszer az orvossal. :)
2018. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Holnap már lesz doki, nem? Akkor próbáld visszavinni.

Egyébként kell ilyenkor pár nap, de a biztonság kedvéért vidd vissza.

És ha meggyógyul kapjon kombinált védőoltást is, nem vagyok orvos,de úgy tudom,hogy a kinti cicáknál gyakoriak a légúti megbetegedések és a szövődmények ebből eredően, a kombinált oltással (évente beadatva) ezt meg lehet előzni elvileg.:) Nálunk mióta oltva vannak nem volt légúti betegségük, előtte folyamatosan volt valamilyük begyulladva.:(

2018. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvittem, de oltás csak később kaphat, mikor már kigyógyult teljesen. Köszi a választ
2018. dec. 29. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!