Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit gondoltok? Tényleg sok...

Mit gondoltok? Tényleg sok kutyacsempész van Magyarorszàgon?

Figyelt kérdés
Tavaly is többektől vettek el kutyákat a határon, de olvastam cikkeket, hogy sok kutyát teherautóval visznek mindenfelé. Ti tudtok ilyenről?

#kutya #kutyacsempész
2019. márc. 4. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de nem hallom mit írsz mert a sok kutya itt vonyít hátul a ponyva alatt...
2019. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Sok kutyatolvajrol hallottam, meg regebben olyanrol is, amit irsz, de azert ez a ponyva alatt vonyito 1-es...jot rohogtem.

Korabban vittek olaszokhoz kutyakat.

2019. márc. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sok szaporító már nem is itthonra gyártja a kutyákat, hanem külföldre.

Egy kollégám akart venni egy bichont, talált egy szapit a környéken, aki nem is titkolta, hogy ha nem megy aznap a kutyáért, akkor viszik külföldre. Ez a sötét lélek persze azonnal autóba ült, és vett is egy kutyát. Még örült is, hogy mekkora szerencséje volt. Mwg mesélte, hogy a nő egy csomó fajtát tart, a kölyköket meg autóval viszik külföldre eladni.

2019. márc. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, megesik, én olyanról hallottam, hogy nyugatra visznek nagytestű kölyök kutyákat
2019. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!