Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy vegán emberek a kutyájukat és macskájukat is vegán módon táplálják?

Figyelt kérdés
Van ilyen ismerősöm, szerinted fel lehet ilyet jelenteni?
2019. márc. 16. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy betegek.
2019. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ragadozóval ezt csinálni állatkínzás. Ha tényleg van ilyen, akkor szintet léptek a vegánok. Megérkeztek a fényevők színvonalára.
2019. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van Facebookon egy csoport Titkos vegán tracsparti. Ott van az a Kristóf gyerek, akinek van az őzge kutyája. Ő osztogatta meg a vegán macskáját. Annyian írták, hogy ők is így akarják, ők is így fogják...

Vegan vagyok de a macska ragadozó. Soha nem kényszeríteném erre.

2019. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy mindenevő állat megfelelő étrendel csak-csak megoldja a megfelelő tápanyagot. De egy ragadozó állat, ragadozó belső szervekkel nem tudja. Az ilyen ember buta, és állatkínzó. De a legtöbb vegán tényleg csak addig jut el, hogy "az állatoknak vannak érzéseik, és nem akarnak meghalni"
2019. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatkínzás.
2019. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatkínzás. Vegetáriánus vagyok, jelenleg át akarok szokni a vegánságra, de soha nem csinálnám ezt az állataimmal. Kutyusom, cicáim is húst esznek, egyáltalán nem derogál például, ha össze kell vágnom nekik egy kis nyers csirkehúst. Ez olyan, mintha a lovak szénával etetnének minket embereket. Nem nékünk való és hosszútávon megbetegítene. Én biztosan elvenném attól az állatát, aki nem a neki legmegfelelőbb kajával eteti.
2019. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is vegán vagyok de a kutyám az bizony húst kap. Remélem a kutya/macska elkerül onnan...
2019. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Puffinlekvár ***** válasza:
100%

Ilyen bennem fel sem merült, most hallom először.

Viszont az már eszembe jutott, hogy biztos van,aki a gyerekével betartatja a vegán étrendet.

2019. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák és macskák ragadozónak születtek, ezért a hús a táplálékuk fontos részét képzi. Másrészt az embernek saját döntése, hogy nem eszik húst, viszont szerintem ezt egy eredendően húsevő állatra rákényszeríteni az majdhogynem állatkínzás.
2019. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatkínzás. A tengerimalacom nem tudja megemészetni a rántotthúst mert növényevő, beteg lesz tőle, ebben mindenki egyetért, akkor a fordítottját miért nem képesek ezek az agykárosultak elfogadni? A kuty még csak-csak túlél valahogy de a macska előbb utóbb meg fog halni, bármelyik orvos elmondja és legszívesebben egy infúziós álvánnyal verné agyon az ilyet.
2019. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!