Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol tudnám a gazdáját feljelen...

Hol tudnám a gazdáját feljelenteni?

Figyelt kérdés
2 pónit tart az illető és az egyik nincs valami jó állapotban. Sovány kint az összes bordája és a medence caontja is nagyon kiáll. Kikötik őket most is már legelni mikor fű alig van és tavaly nyáron is a 40 fokba kint voltak a napon víz nélkül. Szerintem idén sem lesz ez másképp. Egyszer már össze vesztem velük emiatt. Hol lehetne őket bejelenteni vagy akármi? Felháborít hogy olyan ember tart állatot aki nem tudja ellátni.
2019. márc. 20. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Helyi önkormányzat,állatvédelmi testületek,csináld meg,tuti név nélkül is be lehet jelenteni.
2019. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah nekem mindegy hogy név nélkül vagy nem az nem érdekel de meg fogom tenni. Ez így nem állapot.
2019. márc. 20. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Minél előbb tedd meg légyszi. A szívem szakad meg ilyenkor.
2019. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állatvédőknél tenném meg a feljelentést! Különben igazán csinálhatnál te is valamit, ahelyett hogy vitatkozol velük. Egy vízzel teli edényt nulla erőfeszítés lenne kitenni nekik.
2019. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!