Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Fenn van a macskám a fa...

Fenn van a macskám a fa tetején 6napja de túl magasan van és a legnagyobb létrával sem érjük el. Nagyon aggodom! Hogy szedjük le?

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 07:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Tűzoltókat hívd fel.
2019. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én még nem láttam fán macskacsontvázat.
2019. márc. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
6 napjaaa? Ennyit azért nem vártam volna. Tűzoltók leszedik, nyugodtan hívd fel őket.
2019. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 nap is hosszú szegény állatnak étlen-szomjan, de egy hete. Tűzoltók leszedik, csak szólj nekik.
2019. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát elég lelketlen emberek vagytok.Én 1 napig se hagynám hogy a macskám egy fa tetején legyen étlen-szomjan.

A macskáknak 5 nap éhezés után a májuk működése leáll.Valószínűleg a ti macskátok már teljesen le van gyengülve, nemsoká beáll nála a kómás állapot, és meghal.Majd akkor leesik.

Miért nem kereste valakit, aki fel tud érte mászni?Nálunk a családban a férjem is, a kamasz fiam is, a vejem is fel tud mászni magasra egy fára.

Vagy szólni kell a tűzoltóknak.Vagy állatvédőknek.Vagy sportos fiúnak, férfinak, aki felmászik.

El ne mondd már hogy nagyon aggódsz.

Ilyeneknek mint ti, nem kell tartani állatot.Aki ennyire szerencsétlen.

Ülj fel éhen-szomjan egy fára 6 napra.Hihetetlen, hogy ilyen megtörténik.

Miért ment fel a fára?Kutya felzavarta? Ha bezártátok volna a kutyát, lejött volna.Kismacska? Vagy ez egy kamu kérdés?

2019. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is abban reménykedem, hogy ez kamu. Elegem van az ilyen butaságokból, hogy ilyennel sokkolnak. Egy napot sem bírnék ki, ha látnám, hogy órák óta nem mer lejönni, bármit megtennék.
2019. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel Sam, a tűzoltót!
2019. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye vicc? :D csúzlival lövitek neki a kaját? 6 nap alatt nem találtál megoldást? De a macskát sem értem, nem szokták ennyi ideig bírni fent, valahogy úgyis lejönnek, nem ennyire béna állatok. S

Tűzoltók?

2019. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. 6 nap alatt már égen kiszárad volna. Ennyi ideig nem bírja magát tartani főleg nem alvás nélkül. Ennyire egy macsek sem béna, ha már nagyon szomjazik megpróbál lejönni.
2019. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha kamu kérdés, akkor kívánom a kérdezőnek, hogy valaki jól idegesítse fel, de úgy hogy napokig ne tudjon megnyugodni!

Mert akkor csak azért írt ki ilyet, hogy ő maga utálja az állatokat, és utálja azokat is akik szeretik őket, és így akar vitát meg hogy jól felb...az agyunkat.

Én meg gyűlölöm az ilyen embereket tiszta szívemből.

2019. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!