Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ilyent még nem láttam. 😰Lehets...

Rebi ^^ kérdése:

Ilyent még nem láttam. 😰Lehetséges ez!?!?

Figyelt kérdés

Szeretem a gyertyákat. Mindigis szerettem.. Ma meg akartam gyujtani egyet a kedvenceim közűl.. Meg is gyujtottam.. Minden oké..



De látom hogy 5 percre rá ugye kezd kiolcadni értelemszerűen.. Es van benne valami fekete.. 😰 közelebbről megnéztem.. Ennek szárnya és lábai vannak.. 😰😰😰😰 nemkicsit megjedtem. Most szegény meghalt,belfulladt.. Megégett.. Vagy kitudja hogy kerűlt oda.. Az lenne a kérdésem hogy.. ****A gyertya illata csalogathatta oda vagy???? Láttatok még ilyent ??? *****



2019. márc. 28. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok bogarat vonz a fény; a Holdat követik, és nem tudják megkülönböztetni a két fényforrást.
2019. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a viaszban volt már, csak leolvadt róla, az is lehet hogy oda ment a fényre, az is lehet hogy valaki oda tette. Sok lehetőség van.
2019. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz sokszor eléggé céltalanul csángálnak a levegőben.
2019. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Mit lehet ezen ennyire kiakadni??? :D
2019. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet már a viaszban volt, lehet a fényre ment, figyi, ez az élet rendje, ha nem repül bele lehet kirepül és 5 perc múlva felzabálja egy béka.
2019. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgom: az összes meleg világítótest tömeggyilkolja a rovarokat.


Már a sima villanykörte is.

2019. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!