Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Magyarországon miért legális...

Magyarországon miért legális még mindig az olyan cirkusz ami állatokkal is dolgozik?

Figyelt kérdés
Nagyon duhito,hogy sorra europai orszagokban kitiltották a vadállatokat a cirkuszokbol,itt pedig semmi valtozas nem tortenik..

2019. máj. 1. 12:14
 1/10 A kérdező kommentje:
A masik meghogy aki jar cirkuszokba ahol allatok is bevannak vonva,miert teszi? Szomoru,hogy sok felnott viszi a kisgyereket pedig ok tudjak mi tortenik ott..
2019. máj. 1. 12:16
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A jelenlegi kormány telibe szarja az allatvedelmet. Ahol milliardok mennek el vadaszkialloztasra, ott mit vársz? Kb 50 évvel vagyunk lemaradva nyugattol, úgyhogy még jó pár év mire itt is betiltjàk. Richter meg a többi majom meg arrogáns stílusban magyarázza, hogy az emberek csak divatból cirkusz ellenesek
2019. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem elég lenne aze eredetileg vadonélő állatokat megtiltani. A lovak pl mindenki kedvencei, és amúgy is tanítják őket nyereg alatti melóra, meg kutyákat trükkökre. Persze a bántalmazós tanítást ellenzem, de akkor inkább azt szigorítsák.
2019. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
2019. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell egyszerre arra gondolni hogy bántják az állatokat? A kutyákakat is bántják amikor betanítanak nekik valamit? Amúgy is azok az állatok már nem vadállatok, ők már ilyen környezetbe születtek bele.
2019. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Persze 5#. Egy oroszlán minden álma, hogy tüzes karikàkon ugràljon. Az elefàntok is imádnak biciklizni. A műsoron kívüli időben meg zsebkendőnyi helyen vannak és a rengeteg utazás is kikészìti őket.. Ők vadállatok, hiába születtek fogságban. Nem önszàntukbòl vesznek részt a tarsukatban
2019. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Egyre inkább unalmassá és szánalmassá válnak az "x évvel le vagyunk maradva a nyugattól", "Magyarországon vagyunk, mit vársz?", és hasonló megnyilvánulások. Mellesleg ezek valótlanok.

A nyugatabbra lévő európai országokban is van bőven állatkínzási forma.

Az azonban igaz, hogy a kormány ( bármelyik legyen is hatalmon ) kellene, hogy tegyen ellene.

De ne mutogassunk mindig másra! Mindenki saját magával kezdjen elszámolni! Hogy élsz? Mennyi állati szenvedés okozója vagy?

Az ember a cirkusz esetében is a pénztárcájával "szavaz". Ha nem lenne rá igény, megszűnne. Ha az ilyen cirkuszok ellen állandó jelleggel lennének tiltakozások, tüntetések, az is segítene. Alig hallottam egy vagy két ilyenről. Miért nincs több? Az emberekkel van a baj.


Amikor a településen, ahol lakom, legutóbb cirkusz járt, én elbeszélgettem az egyik férfival. Kiderült, hogy verik az állatokat. Elmondta nekem. Én sem rejtettem a véleményem véka alá, megmondtam, hogy soha nem támogatnám ezt a fajta cirkuszt, amit ők művelnek.

Mondott sok ostobaságot is az ember, de pozitívum volt, hogy úgy beszélgettünk egymással, mint két normális ember. Ha csak vagdalkoztunk volna, egymást szidtuk volna, annak semmi értelme nem lett volna.

2019. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom hol láttál olyant hogy tüzes karikákon ugráltak át az oroszlánok meg hogy bicikliztek az elefántok 😂
2019. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-es sötétzöld konkrétan mire gondolsz? Mi köze a vadászatnak a cirkuszhoz?


Kérdezőnek pedig. Én magát a cirkuszt betiltanám úgy ahogy van, én inkább mozgó állatbemutatót támogatnák legyen az akár vr. Sokkal élvezetesebb és hasznosabb lenne tekintve rengeteg ember biológia ismereteit.

2019. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekelne mi köze a vadászatnak a cirkuszhoz ?

A másik látott már olyat valaki hogy ütik,verik a vadat hogy megtanulja amit kell ?

Üssön már bárki egy oroszlánt,medvét,elefántot .

Mi maradna a manuszból ?

Esetleg szállóige .

2020. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!