Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » El lehet úgy altatni állatot,...

Jsbsnaj kérdése:

El lehet úgy altatni állatot, hogy nincs semmi baja?

Figyelt kérdés

Ma ba jött hozzánk a védőnő. Eredetileg a drogokról beszélt de a végen szoba jöttek az állatok. Azt mondta, hogy ahol valaki terhes és van macsak vagy ahol van gyerek és van valamilyen állat és nem jön jól ki vele akkor azt szokta mondani, hogy üssék agyon vagy altassak el és, hogy általában mindenki rögtön hívja az állatorvost. (Ezen konkrétan olyan ideges lettem, hogy éppen készültem fölalni és kimenni a teremből csak pont kicsongettek.)

A kérdés az azt, hogy ez teljesen szabalyos és ezt ő megteheti? Vagy ilyen esetbe mit lehet csinálni?



2019. máj. 6. 17:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi az irásért csak telefonról írtam.
2019. máj. 6. 17:58
 2/19 anonim ***** válasza:
2%
Megteheti, mi is altattunk el egészséges kutyát.
2019. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Hivatalosan nem. Sajnos sok ""állatorvos"" jó pénzért megteszi.
2019. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De még szerintem az is jobb hogyha egy menhelyre adja.
2019. máj. 6. 18:03
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 akkor erről van törvény is? Mert akkor azt mindenképpen megnezem.
2019. máj. 6. 18:03
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Simán fel lehet jelenteni az állatvédelemnél.

Egészséges állatot még állatorvosnak is tiltott elaltatni, tehát gyakorlatilag ez a "védőnő" a macskák agyonütése, vagy egyéb módon történő elpusztítása mellett korteskedik.

Gyalázatos!

2019. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha bejelentés az állatvédőknel elmondhatják a nevem? Arra gondoltam, hogy esetleg írok az állatvédőknek valami kamuprofilról (az IP címet azt meg csak nem nyomoznak le)
2019. máj. 6. 18:07
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, ne a törvényt keresd, mert aki emiatt el akarja pusztítani a cicát, az megfogja tenni így vagy úgy!

Mindenképpen jelentsd fel, az állatvédők majd fogják tudni, hogy a tevékenysége milyen törvénybe ütközik!

2019. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem mondhatják el a neved, de ezt külön kérheted is!

Mindenképpen valós névvel jelentsd be, mert kamuprofilról nem fognak komolyan venni, különösen, ha letagadja.

2019. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment mindenkinek a zöld kéz!

(azért ezt szívesen megmuatnam, hogy a macskám most is a kezemen fekszik és rendesen atolelte a kezem 😃)

2019. máj. 6. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!