Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A lányok között miért van...

A lányok között miért van ennyi kényszeres állatvédő?

Figyelt kérdés
Van néhány ismerősöm akinek miden posztja a fészen erről szól, hogy igy az állatkinzás meg ugy a vegánok, stb. És szinte mind lányok. Divat lenne ez? Vagy mi? És miért a lányok reklámozzák legtöbb esetben?

2019. júl. 1. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Én meg épp azt látom, hogy egyre több a női vadász, akik ráadásul pl az instagrammon még dicsekednek is a kilőtt állatokkal.
2019. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Állj be közéjük. Miért baj ez neked?
2019. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Általánosítva a lányok gyengébb lelkűek, mint a férfiak. Mi nők törékenyebbek és érzékenyebbek vagyunk. Az anyai ösztön miatt meg egy kutyát is úgy tudunk gondozni, mintha a gyerekünk lenne. Ezért van ennyi olyan nő, aki képes táskában hordani az állatot és teljesen elkényeztetni. Ezek az anyai ösztönök meg az érzékenyebb lelkivilág miatt lehetünk ennyire elfogultak az állatok védelme mellett, hisz ők is olyannyira ránk vannak szorulva, akár egy kisgyerek.

Ez persze csak az én meglátásom, de szerintem elég jó felvetés. :)

2019. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Én pont ezért töröltem az egyik távoli rokonomat mert már hányingerem volt a posztjaitól!!

Lehet szeretni az állatokat normális keretek között !!

2019. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Kedves utolsó! Kinek mi a normális?Hol a határ?
2019. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert bennük van az anyai ösztön,de nem a gyerekben élik ki , hanem vmi hülyeségben.
2019. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen férfinak tetszhet egy olyan nő, aki hideg, közömbös egy kutya/állat felé??? Sokat elárul egy nő lelkivilágáról, mert ez máshol is megnyilvánul.


Ettől gyenge lenne? Nem hinném, szerintem értékes.

2019. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az a kényszeres, megszállott, szélsőséges állatvédő, de vannak problémák, amikkel foglalkozni kell. Például amikor költési időszakban levernek fecskefészkeket, akik védett madarak, és eszik a szúnyogokat mellesleg, az számomra dühítő, főleg, hogy közben megy a sírás, hogy jaj de sok a szúnyog...
2019. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlzásba viszik, akkor már divatna mondanám. Igen, vannak olyok, akik elég idegesítővé válnak emiatt/ezzel. Baj ott alakul ki, amikor nem a saját lelke veszi őket rá, hanem valamilyen más, nem őszinte szándék. Igen, ahogy az utolsó írta, vannak problémák amikk foglalkozni kell. De saját meglátásom szerint sokan az ilyenek n is a globális állatügyben utaznak, hanem az önsajnálatukra is kihasználható egyszerű problémákkal.
2020. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!