Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam egy cicát, hogyan...

Találtam egy cicát, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Illetve nem is találtam, bejött a kertünkbe. Nagyon apró, az egyik szeme tiszta csipa, és nagyon bolhás, koszos szegény. Nem szeretném megtartani, nem ezek miatt, hanem mert allergiás vagyok a macskákra. Három utcát jártam végig, hogy kié lehet, de senki nem tud róla semmit. Keresgéltem a neten, de nem találtam olyan csoportot Heves megyében, akik elvinnék őt menhelyre. Szóval a kérdésem: Van olyan állatvédő csoport Heves-megyében, aki érte jön? Pici babám van, nem tudok, most utazgatni vele, és mivel nem tudom, hogy beteg-e, így nem is nagyon szeretném fogdosni, mivel van babám akit összevissza "fogdosok".

2019. júl. 9. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Biztos, hogy van több is... Semmi baja nem lesz a gyereknek, ha a macska után kezet mosol! Vagy vegyél fel gumikesztyűt! Legalább enni és inni adj szerencsétlennek! Még esetleg helyi állatorvosi rendelőket is megkérdezhetsz, hátha tudnak segíteni!

2019. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Beviszed egy gyepire, ott muszáj bevenniük, ennyi
2019. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyepin elaltatják, ha nem jelentkezik érte senki! :S
2019. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak cicamentő csoportok.Cicamentő angyalok néven is.Vagy írd ki a Ments meg! facebook csoportba, kérj ott segítséget,SOS a cica miatt!Ha még képet is teszel ki, úgy még jobb.Valaki jelentkezni fog, aki segít valahogy.De ne hagyd szegényt meghalni.

Adjál neki neki naponta 5-ször legalább enni, pépes cicakonzervet meg mellé vizet, plusz laktózmentes tejet.Tedd be melléképületbe, biztonságos helyre addig, tegyél neki puha fekvőhelyet, meg egy piklibe cicaalmot vagy akár homokot.

Semmi baja nem lesz a babádnak, ha kezet mosol.

Én 40 éve mentek meg beteg, sérült cicákat és kutyákat.Közben szültem 3 gyereket.A gyerekeim köztük nőttek fel, mindig telítve voltunk állatokkal, ők is gondozták ahogy nőttek.

Soha egyiknek se lett semmi baja.Viszont megtanultak gondoskodni állatokról, empátiájuk fejlett lett,semmire nem allergiásak.Már felnőttek, most az unokáim is babusgatják őket.

2019. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!