Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem tudom jó kategóriába...

Nem tudom jó kategóriába írom, de remélem kapok rá valaszt?

Figyelt kérdés
Tegnap elszökött a kutyánk es megfogta a helyi sintér, ugye a chip alapjàn ma reggel kijött hozzánk, hogy nála van a kutya 6 ezer Ft-ot kéne fizetni, hogy visszakapjuk,de mi már amúgyis elszerettünk volna ajándékozni mert nagytestű kutya és mi emeletbe fogunk két hónapon belül költözni ezért ezt elmondtuk a sinternek is aki azt mondta ha nem hozzuk el feljelent? Ezért feljelenthet?
2019. júl. 9. 13:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem. De ha 2 héten belül nem talál gazdát elaltatják
2019. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha rendes sintér/gyepmesteri telepre került és nem hozzátok el akkor valószínűleg elaltatják. Mindenképp hozzátok el legfeljebb elajándékozzátok, akkor legalább jó helyre kerül...

A feljelentést nem tudom, hogy megteheti-e, de szerintem ez így kb. olyan mintha kib.asztátok volna az út szélére, ami bizony állattkínzás.

2019. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
6%

"Nem. De ha 2 héten belül nem talál gazdát elaltatják"


A sintért?

2019. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
kár, hogy a kutyát altatják el. a "gazdát" kellene...
2019. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
De tényleg amúgy, nem sül le a pofátokról a bőr? Hogy tudtok így nyugodtan aludni? Minek vittétek oda akkor azt a nyomorult kutyát, ha csak teher? Már nincs rá szükségetek, akkor kilökitek a nyakatokból, és oldja meg más! Az sem zavar, hogy emiatt elpusztul a szerencsétlen? Sz4rtok ti bele mindenbe, csak nektek jó legyen! Miattatok és a hozzátok hasonlók miatt szívnak az állatol, az állatvédők és a normális lelkületű emberek! Köpj egy hatalmasat és állj alá!
2019. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Feljelenthet, mert a törvényben szerepel, hogy a gazda köteles az állatát saját birtokon belül tartani. A tiétek kóborolt, tehát ez nem teljesült.
2019. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az 5-öshöz. Remélem, visszakapjátok az élettől, ha hagyjátok, hogy a sintér megölje!
2019. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon igaza van az 5-ösnek!Szégyelljétek magatokat! Az ilyen lelketlen sivár "emberek" miatt tart itt a világ ahol tart.Remélem én is, jól megbüntet az élet.

Az ilyenek miatt van a normálisaknak annyi állata.Mert befogadják a sok szerencsétlent.Például én is, 21 mentett állatom van, fél fizetésem rájuk költöm, meg összes szabadidőm, az ilyen......miatt mint ti.De az én lelkiismeretem tiszta, és rengeteg szeretetet kapok tőlük.

2019. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Feljelenthet, mivel tilos a kutyát kiengedni. Nem muszáj elvinni a kutyát, de a bírságot ki kell fizetni, mert pereskedés is lehet belőle, és mivel törvényt sértettél, ezért te jársz rosszul
2019. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Osztom az 5-ös véleményét. Unforító dögök vagytok mind... Gusztustalan,hogy mit meg nem tesznek egyesek. Akkor minek kellett a kutya? Ja tudom!


Há' hogy őrizzeja házat,mer ha a Julis néne be akar gyünni,ugasson és harapja pitsán! Ugye? Mert az ilyen felvilágosulatlan,korlátolt egyéneknek ezért kell kutya. Sajnálok minden állatot,akik az ilyen szemétládáktól szenvednek...


Remélem megkapjátok a feljelentést és szívtok is miatta!

2019. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!