Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehet facebookon állatot árulni?

Van egy macskám, akiől költözés miatt sajnos meg kell válnom. Már feltöltöttem őt több oldalra is, de nem nagyon tekintették meg. Tudom, hog facebookon sokkal több ember látná, de a facebook nem engedi feltölteni, mert ez sérti a szabályzatot. Nem tudom miért csinálja ezt velem, amikor nagyon sok ilyen állatos hirdetést láttam már kutyákról, macskákról stb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Marketplace, eladás, macska, cica

júl. 29. 19:13  Privát üzenet  

A válaszok

Vannak gazdi keresős csoportok illetve ingyen elvihető állatok csoportja is.

Vagy kérj meg egy menhelyt, állatvédő szervezetet, hogy segítsenek a hirdetesében.

Van gazdi keresős weboldal is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 29. 19:16 Privát üzenet
Talán ne áruld, hanem "Szerető gazdát keres" posztot tegyél ki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 29. 19:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kitettem úgy is, próbálkoztam kép nélkül is. Többféleképpen is megpróbáltam, de a facebook mindig törli a posztom.

# 3/7Időpont júl. 29. 19:17 Privát üzenet
A Facebook ellenzi az élő állat kereskedelmet. Ki lehet játszani, ha nem használod a szavakat, amik fennakadnak a szűrőn. Pl az "eladó" szó helyett, gazdira vár, költözne stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 29. 19:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet akkor csak velem csinálja ezt. Sajnos úgy sem engedi, ha kerülöm ezeket a szavakat.:/

# 5/7Időpont júl. 29. 19:21 Privát üzenet

Macskát árulni az eleve necces, mert senki nem ad pénzt azért, amit akár az utcán is össze tud szedni ingyen.

Ha pedig fajtatiszta, akkor első körben a tenyésztőt kell értesíteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 29. 19:36 Privát üzenet
Lépj be egy macskás csoportba, ott tedd ki látványos képpel, írd hozzá, hogy családi okok miatt költözne/új gazdát keres+a macskád tulajdonságai vagy valami tudnivaló róla. A posztod nem fogják törölni és lehet, hogy hamar sikerrel jársz.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 5. 21:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen állatot vegyek?
Milyen állatot lehet otthon tartani?
Ti milyen állatot ajánlanátok?
Hogyha alapvetően az állatkert ellen vagyok, az segít vagy árt, ha a budapesti állatkertben "örökbefogadok" ott egy állatot?
Milyen állatot lehetne tartani ekkora akváriumban?
Milyen állatot szeretnél légyszívesebben?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!