Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Olaszorszagban (de valoszinuleg mas orszagokban is) jarva estenkent a farol hallhatoak ilyen folyamatos hangok, ciripelesek nem tudom minek nevezheto, de egyszeruen nem latni semmit a fan. Milyen allat lehet ez?

aug. 4. 21:04  Privát üzenet  

A válaszok
kabóca

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 4. 21:15 Privát üzenet

A válasz kabóca, és ahhoz kicsik hogy a fán lásd őket.

Egyébként, elég elterjedt Európában mostmár, például hazánkban is jelentősen gyarapodott az elmúlt években az állománya.

# 2/2Időpont aug. 9. 13:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kennelköhögés az folyamatos köhögéssel jelentkezik, vagy az alkalmankénti köhintésnél is lehet erre gyanakodni?
Normális ez a folyamatos nyávogás?
Hogy szoktassam le a kutyám a folyamatos hisztiről?
Tart itt valaki törpesünt? A kezdőköltség (ketrec, tálak, sün stb. ) kb. mennyi volt? Illetve a folyamatos költségek (táp, kukac stb. )?
Igénylem az állatok társaságát, hogy mindig legyenek a környezetemven, de mivel ez nem valósítható meg, szinte folyamatos hiányérzetem van, amitől rosszkedvű vagyok. Mit tehetnék?
Mit lehet tenni a folyamatos kacsahápogás ellen?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!