Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Pár hete furcsa eredetű csípések a testem majdnem minden részén?

Csípések vannak a hátamon a hasamon a karomon és a lábfejemen. Kicsi piros csípések amik néha enyhén viszketnek és általában alvás után fedezek fel újakat gyakorlatilag naponta. Körbenéztem neten a témában de semmi kézzelfoghatót nem találtam. Nem tudom, hogy bolha e, igaz van egy kutyám de a házba nem jön be és mivel a hasamon majdnem a mellkasomnál is van csípés, ezért nem vagyok benne biztos, hogy az. Ágyi poloskára utaló jelet nem találtam, így ezt sem tudom biztosan. Kb. 3 napja minden nap kirázom az ágyneműm, valamint kiporszívózom, de a mai nap megint találtam két csípést a karomon. Mi lehet ez? (Köszi, ha végigolvastad)

aug. 6. 13:38  Privát üzenet  

A válaszok

Szia! Valószínűleg ágyi poloska. Ne az ágyneműdet rázd ki, nem abba bújik el! Az ágyad váza réseiben, a deszkák repedéseiben... Ilyen helyeken keresd!

És irtót kell hívni, aki gázzal kiírtja.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 6. 13:49 Privát üzenet
Ágyipoli. Sajnos azt te magad valóban nem fogod tudni kiírtani, gázosítással lehet csak.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 6. 14:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Attól független, hogy nem észleltem sehol poloskát, vércseppet, ürüléket még lehet poloska?

# 3/3Időpont aug. 6. 14:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudom hogy mi adja ezt a hangot, de mindig nyáron és mindig fák lombjaiból jön ez a féle hang. Valaki esetleg tud valamit arról hogy mi okozza ezt a hangot?
Miért harap a nyúl?
Ez milyen állat lehet?
Az axolotlom furcsa gömb alakú végén zsonór szerű dolgot hagyott el. Mi ez?
Nektek nem furcsa az, amikor egy állatnak ember neve van?
Mi lehetett ez?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!