Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan szedjem le az afrikai óriáscsigámat a terrárium faláról (vagy bárhonnan)?

Sok helyen olvastam, hogy nem szabad erővel lecuppantani a felületről, ahol épp tartózkodik.

De mégis hogyan lehet leszedni?

Mert meg tudom én oldani, vízzel, meg a kezemmel, de nagyon hosszadalmas folyamat, lévén hogy a csigák nem a fürgeségükről híresek.

És ha már itt tartunk, honnan tudom, hogy jól vagy rosszul érzi magát a csigám?

Előre is köszi annak, aki válaszol!

Keress kérdéseket hasonló témákban: csiga, állattartás, állat, kisállat, terrárium, cuppanás, nyálka

aug. 6. 20:49  Privát üzenet  

A válasz
fogd meg és vedd le aztán rakd sóba hogy ne másszon el

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 12. 15:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehetne benne tartani?
Afrikai óriáscsiga terráriumában a vízkő eltávolítása hogyan lehetséges?
Az afrikai óriáscsigám mindig a terrárium falára mászik, és mindig odakakil, nem lehetne, hogy a földbe ásott virágcserépbe menjen elbújni?
Achát csiga terráriumába milyen fajta fa ágát szabad betenni?
Van egy afrikai óriáscsiga-bébim. Kb.5 centis. Elásta magát és alszik 2 napja, de nem jön ki, mit csinálok rosszul? Többi lent.
üdv. Két afrikai óriás csigának mekkora terrárium kell?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!