Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem le az afrikai...

Hogyan szedjem le az afrikai óriáscsigámat a terrárium faláról (vagy bárhonnan)?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy nem szabad erővel lecuppantani a felületről, ahol épp tartózkodik.

De mégis hogyan lehet leszedni?

Mert meg tudom én oldani, vízzel, meg a kezemmel, de nagyon hosszadalmas folyamat, lévén hogy a csigák nem a fürgeségükről híresek.

És ha már itt tartunk, honnan tudom, hogy jól vagy rosszul érzi magát a csigám?

Előre is köszi annak, aki válaszol!



2019. aug. 6. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
fogd meg és vedd le aztán rakd sóba hogy ne másszon el
2019. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Naaa.

Ne mondj ilyeneket.

A végén még elhiszem.

2019. aug. 26. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

sehogy nem lehet leszedni, nem is érdemes próbálkozni mert csak stresszeled. Minek akarod leszedni? Lehet hogy lassúak, de ha aktívoskodnak akkor nálam 1-2 perc míg ismét elhagyják az üveget. Ha a tetőn alszanak akkor meg hagyom őket míg maguktól lemásznak. Takarítani is akkor szoktam amikor a talajon vannak és nyugodtan ki tudom venni őket.


Onnan tudod hogy jól érzik magukat hogy minden nap aktívak (reggel vagy estefelé) és rendszeresen tojást raknak.


Ha lenne még kérdésed írj privátot, szívesen segítek.

2019. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!