Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Az állatok tényleg érzik az emberek kisugárzását?

Én nagyon szeretem az állatokat,és amikor oda megyek egy kutyához mindig oda jönnek hozzám hogy megsimogassam őket,viszont észrevettem hogy ha más is oda megy hozzájuk akkor azokat megugatja.Tényleg ennyire érzik hogy milyen szándékkal megyünk oda?Akár egy oroszlánhoz is hozzá lehetne férkőzni?(jó ez már kicsit túlzás :D)

Keress kérdéseket hasonló témákban: állat, kisugárzás, ösztön, vadon, természet, béke, boldogság

aug. 9. 20:00  Privát üzenet  

A válasz
A kutyák nagyon jól olvassák az emberi testbeszédet. Jobban mint mi.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 9. 21:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen jószágokat tartotok a lakásba, emberek?
Állatoknak vajon van kisebbségi érzése az emberek miatt?
Mennyire gyakori az emberek közt a zoofília?
Hogy lehetnek ennyire buták és nemtörődömök az emberek?
Szerintetek lehet dögössen viselkedni? Mármint valamilyen szinten olyan kisugárzását kibocsátani hogy az emberek szépnek lássanak?
Mi adja az emberek kisugárzását?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!