Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Talan agyi poloska?

Erika Dobó kérdése:

Mi lehet ez? Talan agyi poloska?

Figyelt kérdés
Reggelre piros kis csipesek jottek ki rajtam es viszked de viszont a noveremen akivel egy agyban alszunk nem jott ki rajta SEMMI es most nem tudom hogy ez poloska vagy csak szimplan valami allergia?
2019. aug. 13. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
(Egyebkent hotelban vagyunk)
2019. aug. 13. 10:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csalánkiütésed van, ezért nincs a nővéreden semmi. Nem valószínű, hogy a poloska válogat.
2019. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Apró csípésekről ír a kérdező, a csalánkiütés nagy kiterjedésű foltok. Az kizárt. Ha este nem voltak ott, csak reggelre, akkor elképzelhető, hogy éjjel csípkedett meg valami. Az ágyi poloska jellemzően sorban csíp. Ha egymás után sorakoznak a csípéseid, akkor szinte biztos. De éjjelente csípnek más kis dögök is, lehet akármi, egyik nap itt olvastam a portetűről. Még életemben nem hallottam róla.

Ezúton is gratula a hotelnek a tisztaságért.

2019. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nekem a csalánkiütés csak utána lesz nagy, ha megvakartam.

Nem állítom, hogy csalános a kérdező, csak egy tipp volt, mivel csak rajta vannak kiütések.

Lehetett akár egy szúnyog is,... de millió más is.

2019. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4., így van, ugyanezt írtam én is.

Kérdező, vegyél a gyógyszertárban vény nélkül kapható rázókeveréket, azzal kenegesd, legalább a viszketést csillapítja.

2019. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke köszi mindent :))
2019. aug. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!