Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy ég az...

Mit szóltok hozzá, hogy ég az amazonasi őserdő?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem tehetünk semmit... Az amerikaiaknak kellene tenniük többet, de nem tudnak, nehéz ez. Indultak egyébként adománygyűjtések. Rengeteget láttam facebook-on. De mi innen sokat nem tehetünk.
2019. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nézd végig a rengeteg kérdést ebben a témában. Senki nem örül neki, de vannak, akiket nem is izgat, szerintük a média fújja fel, mert minket úgysem érint és még több 10 ezer évig biztonságban van az emberiség.
2019. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Te én nem vagyok egy nagy környezetvédő, persze nem is rongálom azt ha tehetem, de még én is látom ,illetve érzem a különbséget a 15-20 évvel ezelőtti földhöz képest. Az időjárás megváltozott. Vagy még mindig változik ezt nem tudom. De gyerekkoromban rengeteg hó esett, a tél novembertől max január végéig tartott. A nyár is kiszámíthatóbb volt. És volt tavasz. Szóval valami furi
2019. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy Bolsonaro felgyújtatta, mert kell neki a fejlesztési terület. Ipari/egyéb fejlesztési területeket akar kijelölni az esőerdő kárára, és hát teljesen praktikus ha véletlenül leég. Még ha nem is ő okozta/okoztatta a tüzet, az oltás elszabotálása teljesen egyértelműen egybevág a deklarált céljaival. Már a legelején kinyilatkoztatta, hogy ez az őserdő-védelem túl van lihegve, az országnak fel kell emelkednie, szükség van a fakitermelésre és a fejlesztési területekre. Minimum szándékos mulasztással, de akár tevőleg is benne lehet a keze a felsővezetésnek.
2019. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
Kétélű ez. Egyik oldal, saját országukkal azt csinálnak amit akarnak, ha jobb módban szeretnének élni és kell a terület, hát ez van. Tán más ország nem környezet károsít az ipar terhére? Dehogynem. ....és jöhet a föld tüdeje lózung. Ha ennyire fontos, tessék őket megtámogatni dollár milliárdokkal, had éljenek ők is jómodban, és ne kelljen plusz terület, elenyésző összeg össz világ szinten, mégsem történik meg. Érdekes...az ő területükön keletkezik az oxigén nagy része, mégsem tudják pénzé tenni, de az arabok a környezetkárosító olajból kő gazdagok...pedig ők sem tettek keresztbe semit, hogy ott olaj legyen, szerencsés földrajzi elhelyezkedés...az oxigén esetében, sajnos az esőerdő szerencsétlen földrajzi elhelyezkedés.
2019. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Számtalan tévhit van evvel kapcsolatban! Jelenleg ott tartunk nagyon sokan használják a saját érdekükben vagy csupán figyelemkeltésnek ezt az eseményt. A politikusok pro és kontra vagy önön nagyságukat akarják mutatni, hogy ők mennyire figyelnek a környezetvédelemre, vagy épp az ellenfelük befeketítésére, hogy az mennyire buta, mennyire nem környezettudatos, stb. :-(

A médiának nézettséget hoz, ők lerágják, mint a legtöbb csontot.

A probléma, a legtöbben úgy formálják ezt a témát, hogy nekik jó legyen, ők jól jöjjenek ki belőle.

Eddig egyetlenegy jól megírt, valóságot és a tudományt tükröző cikk az alábbi:

[link]

2019. aug. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
#6 Legalább hiteles oldal cikkjét linkelted volna be. Ez is kamu cikk.
2019. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
34%

Nincs is ilyen! A fidesz megaszonta Kósán keresztül, az bemondta a rádjóba a szájával, hogy nem is ég, csak egy kis fű az aljában, és hiszti az egész, és különben is a libsik.


Akkor meg mirül beszélünk? NINCS ERDŐTŰZ. És pont. Fidesz megmondta. Ugorgyunk.

2019. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Afrikában nagyobb tűz van a ballibbantak arról mégis hallgatnak.

[link]

Brazílában a szocik alatt sokkal nagyobb tüzek voltak, akkor miért nem sivalkodtak?

2019. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
#9 Akkor neked is....HITELES oldalról informálódj, ne ilyen gagyiról!
2019. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!