Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtunk egy egeret a szobánk...

Találtunk egy egeret a szobánkban. Folyamatosan mozog össze vissza a bútorok alatt, ( nem tudjuk megfogni ) egércsapdákat nem rakhatunk le, mivel macskáink vannak?

Figyelt kérdés
Az ajtókat nem zárhatjuk be. Ötletek ?

2019. aug. 29. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd a macskák elintézik. Ugyanez volt nálam is, egér rohangált, elmentem itthonról, mire visszajöttem, megkaptam ajándékba, cica elintézte, s szépen ráhelyezte az ágyamra:)
2019. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem itt a vég, ha valakinek MACSKÁI vannak, akkor ott nem lehetne egér. Biztos a "macskák" félnek az egértől, mert eddig csak tom és zserrit látták még...
2019. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha a macskák meg nem fogják, és nem akartok egércsapdákat rakni, akkor nincs más hátra, mint előre. Bútortologatás, és sarokba szorítva megfogni.
2019. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
egérragasztó olyan helyekre amerre szokott rohangálni, és a macska sem lép bele
2019. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Az egér ragasztó kegyetlenség. Egyszer mi is használtuk de soha többet. Beleragadt és visított szegény. Nem egy humánus módszer. Ha a macskák nem foglalkoznak vele akkor valahogy fogjátok meg és valahol engedjétek szabadon.
2019. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
szóval azt mondod hiába szedtem le kesztyűvel a ragasztott kartonról a még élő egeret és dobtam át a szomszédhoz,attól még elpusztult? ragasztót-eddig-csak napközben,pár órára raktam le.z így elfogott élő egerekkel a már említett módon jártam el
2019. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

A ragasztó nem jön le az egérről. Hiába szeded ki, szerencsétlen onnantól meg van nyomorodva. A vég el jön érte, csak többet kell érte szenvedni.

Javaslom az élve fogó csapdákat. Ezek nem veszélyesek a cicákra, az egér pedig előbb-utóbb belesétál. (Pl. nekem van több verzió is, egy drótos, illetve pici műanyag cső csapóajtóval. De ott van a hagyományos dió+virágcserép módszer is.)

2019. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

A macskák nem férnek be mindenhová, ahová az egerek. Ilyen helyre nem tudtok csapdát tenni?

Miért tartjátok őket életben? Hatványozott számban fognak visszatérni a szomszédtól. A macska se túl humánusan végzi ki őket, a ragasztóba tapadtat meg egy mozdulattal meg lehet szabadítani a szenvedéstől, ha elengeded és túléli ki tudja mekkora egérkolóniát alapítanak a végén.

Egyik macska se fogja meg őket? És ha beszereznétek még egy, nem egértől félő szobamacskát? Vagy yorkit, egyéb egérfogó állatot?

2019. aug. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Az egérragasztó nem humánus, de hatékony. Mellesleg, egérragasztóban elpusztulni kellemes halál ahhoz képest, ami akkor éri az egeret, ha egy macska karmai közé kerül...aki ugye még egy órahosszát játszik vele.
2019. aug. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egérfogót kell tenni oda, ahova a macska nem fér be. Pl. szekrény alá. Nutellát vagy csokiz kenj rá: imádják ezek a dögök, és nem tudja lelopni úgy, mint a csalétket. Szalámit, diót úgy eszi le, hogy nem csapódik rá. (Ezért sem jó az élve elfogás. Egyébként a szomszédtól haza fog menni a kis családjához, amit a te szekrényedben nevelget.)

Milyen macskád van? Fiú v làny?

2019. aug. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!