Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez a cikk miért most jelent meg, mintha most jelentek volna meg. Ezek elég régen ott vannak, nem?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: medúza, Salgótarján

szept. 3. 10:06  Privát üzenet  

A válasz
A középbánya tóban valószínűleg csak most jelentek meg, vagy most fedezték fel, hogy ott is vannak.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 3. 13:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én jártam ott, és van róla elég réginek tűnő tábla, a helyiek is ismerik már régóta, amennyire tudom

# 2/2Időpont szept. 3. 14:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régen tényleg meg volt a rák ellenszere?
Azért kisebb egy csomó ma élő állat állat, mint amelyikek régebben éltek, mert evolúciós értelemben nem is olyan régen (kb.10000 éve) sok addig élt állatfaj kihalt?
Minek a mértékegysége volt régen a disznó? Mi volt a logika mögötte?
Régen tényleg létezitek olyan óriás pollipok hogy a hajókat is kette tudtak törni?
Normális jelenségnek mondható hogy így október közepén még zavaróan jelen vannak a szúnyogok és legyek, vagy régen nem volt ennyire jellemző?
Elsevier kiadótól nem jelenít meg találatot a Google Tudós? Vagy az csak régen volt?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!