Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A származási lapot hogy...

A származási lapot hogy állítsák elő?

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést kifejted bővebben?
2019. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a törzskönyvet? Ha azt akkor a tenyésztő be jelenti először a meoe elnökének hogy fedeztetve lesz a szuka kutya ezzel a kannal...majd ha meg ellik a kölykök számát 3 hetes korukra a törzskönyvét hogy melyik szülőktől születtek ők utána néznek hogy eggyezik-e minden bejelentés és előálítják a tk-t a kölyköknek 😊 Kik voltak az ükök a dédik A nagyszülők és a szülők ..ja meg a tk nevüket be kell jelentenie a tenyésztőnek
2019. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a rágcsálókra gondoltam mint mókus vagy nyúszi de azért köszönöm a választ
2019. szept. 16. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
😊 azoknál is hasonló a felállás tenyésztőt kell kérdezned
2019. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mire gondoltál, annak kitalálásához, sikeres gondolatolvasónak kéne lenni. Ha már a kérdésben nem árultad el, hogy milyen állat származási lapjára vagy kíváncsi, a kérdést legalább az „Állatok » Egyéb kérdések” kategória helyett tehetted volna az „Állatok » Kisemlősök” kategóriába.


De, kérdezned sem kellett volna itt, be kellett volna írnod az internetes böngésződ keresőmezőjébe, hogy

származási lap nyúl

és találhattál volna olyan egyesületeket, amelyek ezzel is foglalkoznak: [link]

Mókussal foglakozó egyesületet nem találtam. Ennek oka lehet, hogy nem éppen olyan állat, amit jó tartani, tenyészteni; fogságban előbb-utóbb elpusztul. És addig is nagyon boldogtalan.

2019. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy mókus tenyésztéaröl tudok magyarországon a youtube - látam videót róla [link]
2019. szept. 16. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!