Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már külföldről...

Valaki rendelt már külföldről valamilyen állatot?

Figyelt kérdés

Repülővel.

Elégedett volt amikor megérkezett?


Mielőtt mindenki azzal jön hogy nem mindegy milyen állat stresszes neki...stb

Nem erről kérdeztem hanem hogy volt e valami probléma amikor meg érkezett? Elégedett volt?



2019. okt. 15. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mármint KI volt elégedett? Én vagy az állat?
2019. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát pedig nem mindegy, milyen állat. Egy marék bogarat vagy egy doboz egeret akár lehet is külföldről rendelni eledelnek, miért ne, de kutyát pl külföldi tenyészetből akarok látni személyesen, mielőtt megkapom, az nem egy random cucc, amit feladok postán.
2019. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem erre pont megfelelő az a mondás hogy zsákbamacska.

Te ki nézel valamilyen állatot a neten és megrendeled nem ismerve a feladót az tenyésztési körülményeket aztán mikor megérkezik jobb esetben él de nem pont olyan mint a képeken volt. Mit csinálsz akkor? Vissza küldöd?

Jobb személyesen elmenni az adott országba és magadnak kiválasztani az állatot és magad haza szállítani. Persze ha nem illegális!

Ha Európán belül van amit kineztel akkor rengeteg helyen hirdetik hogy útitársat keresnek lóf.. áron meg úszod.

A feladók ilyen esetben nem vállalnak garanciát arra hogy életben is marad az állat, lehet már eleve elpusztult állatot ad fel és sorry buktad a pénzed.

2019. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rendeltem már élő lisztkukacot Ausztráiból. Időre megérkezett és a hörcsögök is elégedettek voltak az ízével. Szóval mondjuk eleség állatot rendelni (akárhonnan) nem ördögtől való dolog.

A másik opciót már leírták.

2019. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 17. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!