Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ma este 5-kor Overdose újra...

Ma este 5-kor Overdose újra fut! Szlovákul tudók segítségét kérném, hol nézhető élőben a verseny? (Szlovák honlap lent)

Figyelt kérdés

[link]

eserleg ott h dostihy online?

Vagy vhol közvetítik tv-ben?


2010. júl. 18. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt lehet majd nézni.

Mondjuk én akkor hiszem el,hogy fut,ha már a startgépben áll.

Azt sem tudjuk még,elindult-e,megérkezett-e Pozsonyba,még sehol nem írtak róla semmit.

Egyébként ezt a fórumot nézd inkább:

[link]

a galoppos fórumrészben is van Overdose-topic.

2010. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, de attól készülök rá. Nagy fanja vagyok, a lónak, a gazdájából már elegem van, de a lóban továbbra is bízok. Köszi a 2 linket! Meglátjuk mi lesz.
2010. júl. 18. 13:39
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy a fórumból már látom h elírtad az első linket, metoo.sk :)

Amit teírtál az gondolom időjárásjelzős honlap, de rájöttem:)

Szval, aki kiváncsi rá, ma este 5 óra:

www.metoo.sk

2010. júl. 18. 13:44
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem csalódtam:)

Hatalmas gratula!!!

2010. júl. 18. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Dózi jól futott, igaz csak árnyéka önmagának. Steady viszont szalagszakadást szenvedett és kénytelen visszavonulni. Kár érte, remek ló volt :(
2010. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg sajnálhatjuk a kiirtott lovat és a magyar Muranot,aki olyan súlyosansérült,hogy egyelőre haza sem tudják hozni.

Dózi miatt egy hete locsolták a pályát éjjel-nappal,szombatról vasárnapra virradó éjjel jött egy nagy eső,ez lett az eredmény.

2010. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!