Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A macskám miért viselkedik...

A macskám miért viselkedik úgy mint egy kutya?

Figyelt kérdés
Azért nem teljesen olyan mint egy kutya de nagyon sok tulajdonsága van ami hasonlít egy kutyához. Soha nem volt macskánk 24 évem alatt de mindig volt kutyánk. Be kell vallanom mindig is kutya párti voltam és nem is nagyon szerettem a macskákat. Elvoltam velük ha kellett de semmi több. Most összeköltöztem a barátnőmmel és ő hozta Fifi-t aki egy Ragdoll x random macska keverék. Nem hittem volna, hogy ennyire jóban leszek vele. Nagyon sok esetben számomra kutyás a viselkedése.

2019. nov. 15. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

A macskád macskaként viselkedik, viszont te, mint valahai kutyás, úgy tűnik annyira csak kutyás vagy, hogy ott is kutyát látsz, ahol macska van.


Nézd meg jobban, hogy mi a különbség egy macska és egy kutya között: ég és föld. Nekem kutyám is volt, macskám is - a Szeretet a közös bennük. Jobban és mélyebben tudnak szeretni, mint bármelyik ember a földön.

2019. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Látszik, hogy nem ismered a macskákat:)


Sose próbáld megfejteni őket.

Nem fog sikerülni:))


Egyszer ilywnk,másszor meg nem.

Egyik pillanatban hizelkedik, másikban tövig leharapna a kezed.

Egyszerűen macska.

2019. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinal ugy mint egy kutya?

Az enyem kiskoraban visszahozta a jatekat, lehetett vele dobalosat jatszani, de sajnos mar elmult. Viszont a dobermanunk meg macskakent bujik es telepszik az olunkbe, szeribtem inkabb arrol van szo, hogy az ember szereti rahuzni bizonyos viselkedesekre hogy ez cicas, ez kutyas, pedig valojaban nem feltetlen az.

2019. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!