Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért adja ki ezt a hangot a...

Miért adja ki ezt a hangot a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Mindig, amikor kiveszem, és ha nemadok neki kaját / vagy kaja után egyből elkezd egy olyan hangot adni, amit nem akar abbahagyni egészen addig, ameddig nem teszem vissza a helyére. 4 hónapos, 1 hónapja van kb. nálam. Nagyon megszelídült már nálam, ha beteszem a kezem odajön, és megnyalja vagy esetleg "beleharap" egy nagyon picit az ujjamba (egyáltalán nem fáj, semmi ilyesmi), ami elvileg egy jó jel. Aki esetleg nagyon ért a tengerimalacokhoz, az kérem írjon egy privát üzenetet, felveszem valahol és küldök neki egy hangüzenetet vagy videót arról, ahogyan kiadja a hangot. Fontos!!

2019. nov. 21. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ide nehogy kitedd a hangot, még a végén megválaszolja valaki a kérdésedet! Ha már a youtube nincs bekötve hozzátok...
2019. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kerestem YouTube-on kedves Ismeretlen, de mivel nem találtam semmit, ezért ehhez az oldalhoz volt szükségem, hogy viszonyuljak. Kirakni hangot pedig nem bírok, mivel próbálkoztam keresni, de nem találtam. Mellesleg, ma reggel elhunyt a tengerimalacom, szóval már nem szükséges.
2019. nov. 23. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Tippelek: hörgés volt.
2019. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!