Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol jön be az egér?

Hol jön be az egér?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valahol megint beszökött (remélem egy) egér. Tavaly 3-at fogtunk, előtte évekig semmi. Nem látok sehol helyet ahol bejöhetne. Félig vályog, félig tégla ház. Valakinek valami tipp amivel lakáson kívűl tudom őket tartani?

2019. nov. 26. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évig nem jött be, aztán tavaly télre lett vagy tíz. Szerencsére csak a konyhában, mert két macska van a lakásban és érezték a szagukat, nem mertek terjeszkedni.

Simán feljönnek a házfalon és be a nyitott ablakon. Ez ellen megoldás a szúnyogháló.

Nekünk a lefolyó, illetve a vízcsövön jöttek be, ami a beépített konyhabútor alatt volt. Szerencsére nem kellett szétbontanunk, mert alulról, a pincéből hozzáfértünk és begipszeltünk minden rést a csövek körül.

Idén még nem voltak (ezt most le is kopogtam) de nem egyszerű megszabadulni tőlük.

A barátnőm egy zsákkrumplival vitt haza a panelba.

2019. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!