Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Menhelyről érdemesebb kutyust...

Menhelyről érdemesebb kutyust befogadni vagy gyepmesteri telepről?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

A gyepmesteri telepről csak elhozod, menhelynél meg tök nehezen adják oda sokszor. Javaslom az ózdi gyepmesteri telepet, ott elég sok fajín kutya van.

[link]

2019. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! 💕
2019. nov. 27. 09:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Tud még valaki gyeptelepeket?
2019. nov. 27. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyről körülményesebb elhozni, viszont sokszor sokkal jobb állapotban vannak a kutyák. Többet foglalkoznak velük mielőtt gazdihoz adják.


Ahonnan én akartam elhozni hihetetlen követelmények voltak. Kötelező ivartalanítás annál az orvosnál akivel ők szerződésben (?) vannak. Elakartak jönni előzetesen megnézni hol lakom, alkalmas-e a kutyának. Miután elhoztam volna a kutyát még egy éven keresztül tartani a kapcsolatot azért, hogy lássák megfelelően gondozom az állatot.

2019. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyepmesterin általában 2 hét után elaltatják őket.

Onnan elhozni az igazi mentés!

2019. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert szeretnek gyepirol mert nagyon megtort kutyuk vannak ott. Altatas veszely stb. Nemsokara koltozunk parommal ossze es onnan szeretnek egy angyalt elhozni. Menhelyrol.. Tenyleg eleg korulmenyes. De oket is meglehet erteni.
2019. nov. 27. 10:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen gyepirol lesz a kis angyal. 😊Es egy megtort oreges vagy kozep koru kutyik jatszanak. Mivel oket alig akarjak..
2019. nov. 27. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, én Pestről mentem el az ózdi gyepmesteri telepre és egyébként rendben vannak tartva a kutyusok, csak hát a szíve szakad meg az embernek, hogy nem hozhatja el mindet.
2019. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom en is oket... 😣csak elhozhatnam az osszeset de nem lehet.
2019. nov. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!