Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár lehet ez?

Milyen bogár lehet ez?

Figyelt kérdés

A minap a temetőben megcsípett valami, éreztem, hogy nagyon fáj, de mire odanéztem, már nem volt ott bogár, csak egy piros folt. Egyre jobban fájt, és nagyon piros volt a helye, kb 3 csípés volt egymás mellett. Elmentem a gyógyszertárba, kaptam rá kenőcsöt. A gyógyszerész mondta, hogy mostanában sokan keresik fel őket ilyen panaszokkal, és általában egy kis, fekete bogár okozza ezeket a csúnya csípéseket.

Egyébként nem viszket, de nagyon fáj.

Milyen bogár lehet ez?


2010. júl. 19. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
temető bogár
2010. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Temető bogár nem lehet.:) Az nem fog "élőt" megcsípni.:)

A kis fekete bogár melyet a gyógyszerész is említett, repül, többek közt és pici...sajnos egyéb nevét én sem tudom, mindenki így hívja a környezetemben, hogy kis fekete bogár...viszont majd' mindenki be is dagad tőle, kalcium injekció (calcimusc) hatásos.

2010. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!