Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem tudok választani! (? )

Nem tudok választani! (? )

Figyelt kérdés

Nem tudok választani!

Kopasz malacka, király teki, vagy lágyhéjú teknős

Légyszi írjátok le ti mit választanátok! Köszi


2010. júl. 19. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

normális tengerimalac

a kopasz nekem nem tetszik...

2010. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Király teki! Az tényleg király!
2010. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kopasz malacka. :)
2010. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a lágyhéjú tekit semmiképp sem ajánlanám...ronda,és állítólag nem kezdőknek való!

Nekem van egy pézsmatekim,szóval a királyteknőst tudom ajánlani.Aranyos állatok a vízi teknősök,csak sajna nem lehet velük játszani:(De tudsz gyönyörködni bennük,ahogy úszkálnak,meg ha odaállsz az akváriumhoz,akkor mindig odajön.Nagyon aranyos!:)

DE!Most szeretnék egy kopasz tengerimalacot,mert nagyon cuki,és még játszani is lehet vele!:)

Szóval én a helyedben a királytekit vagy a kopasz malacot választanám:)A te dolgod,hogy eldöntsd,hogy inkább olyan állatot szeretnél,amiben gyönyörködni tudsz,vagy inkább olyat,amivel játszani lehet(és még gyönyörködhetsz is benne):)

2010. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!