Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Van erre...

Ilyen létezik? Van erre magyarázat? Hát én teljesen sokkot kaptam.

Figyelt kérdés
Ma voltam egy ismerősömnél, aki nem volt otthon, csak a mamája, ő meginvitált, hogy várjam meg az ismerőst. Ülünk, beszélgetünk, és mivel meleg van, nyitva volt a házajtó. Számomra elképesztő, hihetetlen dolog történt. Egy patkány (!!) sétálgatott befelé, az ajtón. Én nagyon félek minden rágcsálótól, felugrottam a székre, amin ültem, és visítottam. A néni még észre sem vette (a nyitott ajtó miatt). hál' Istennek ő is félt, nem tudtam mit csináljak, hát a néni bottal jár, azzal ütögettem oda a dög mellé, és egyszerűen nem reagált!!! Semmit! Csak sétálgatott tovább. Végül a szomszéd jött be, ő intézte ki, de ő is, ahogy beszaladt, h mi történt ott állt 2 lépésre az állat mellett, és nem szaladt el. Mielőtt valaki azt hinné, nem élnek kuplerájban. Vidék, de egy teljesen igényes, nem rég felújított ház. Panaszkodott pont előtte a néni, h arra költözött egy ember, aki bírkákkal foglalkozik, megszaporodtak a rágcsálók. Na, de az én tudomásom szerint, ha ember ilyen közel van hozzájuk, elmenekülnek, mert félnek. Esetleg beteg, v veszett lehetett? Nem létezik, h a bottal 10 centire teljes erőből csapkodtam a földet mellette, és nem félt. Valaki tud erre magyarázatot! Szívesen válaszolok, a történtekről, ha kérdeztek, és kihagytam valamit!
2010. júl. 20. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet, hogy az a patkány valakinek a háziállata volt és mivel kézhez szokott, így nem is félt az embertől. De ez persze nem biztos.
2010. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hú, b.ki! Erre nem is gondoltam! Pedig annak vége. Akkor kifizetem, v nem tudom. Ez fel sem merült bennem, pedig tényleg lehetséges, és még ésszerű is lenne.
2010. júl. 20. 18:45
 3/15 anonim ***** válasza:
talán már öreg volt, és gyenge ugyhogy nem érdekelte hogy ki van mellette
2010. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
lehet. hogy veszett volt. A veszett róka sem fél az embertől. (nem tudom miért...)
2010. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem is az ugrott be egyből, hogy veszett! Még életemben nem ijedtem meg ennyire, ezt kimerem jelenteni! Szegény néniz is elkapta még a sírás is, csak nem hagyhattam ott, vagy, h bemásszon. Csak ezen jár az agyam azóta, hihetetlen. Viszont most elgondolkodtam azon, hogy tényleg valaki háziállata is lehetett.
2010. júl. 20. 18:49
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem is az ugrott be egyből, hogy veszett! Még életemben nem ijedtem meg ennyire, ezt kimerem jelenteni! Szegény néniz is elkapta még a sírás is, csak nem hagyhattam ott, vagy, h bemásszon. Csak ezen jár az agyam azóta, hihetetlen. Viszont most elgondo
2010. júl. 20. 18:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Az is rendben lenne, h öreg, de akkor is, hogy merészkedett ember közelébe? Elvileg fél az embertől. emiatt volt az a gondolat, h veszett.
2010. júl. 20. 18:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Még meg is harapja az embert álmában, annyira nem fél tőle. A szegényebb országokban a patkány komoly veszélyt jelent a kisgyermekekre.
2010. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na, de erre azért nem ilyen durva a helyzet. Arra éheznek a rágcsálók is, azért vannak olyan bátrak, h ember közelébe mennek, legtöbbször éjszaka. Ez viszont fényes nappal, és itt ebbe az országba, ahol optimális esetben félnie kellene.
2010. júl. 20. 19:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, hogy van egy ember, akinek van egy teljesen szelíd kutyája. Ha valaki odamegy hozzá, akkor valahogy reagál rá, a patkány pedig nagyon kifinomult szaglással és hallással rendelkezik, így valamit reagálnia KELLETT volna. Nem csak állni egy helyben. Valószínűleg nem érzékelte, így valami betegségre, vagy szervi problémára tippelek.
2010. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!