Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 10m2-en meddig lehet egyedül...

10m2-en meddig lehet egyedül hagyni egy kisállatot?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy 10m2-en meddig bírja ki egyedül egy macska vagy kutya?

Esetleg ha kismacskáról van szó, őt könnyebb lenne hozzászoktatni az egyedüllézhez? Hogyan?


Sajnos 12 illetve 15 órában dolgozom. Az utazás naponta 1,5 óra oda vissza így a legtöbb idő 16-17 óra lenne egyedül...

Megvalósítható ez?

Nagyon szeretem az állatokat és szeretnék egy macskát vagy kutyát. A kutyusról lemondtqm mert a sétáltatás ilyen munka mellett nem megoldható... viszont a cica?

Ha nem lehetséges ennyi órát egyedülhagyni akkor nyilván lemondok róla...kínozni nem fogom.


2020. jan. 4. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

neked nem való állat

még hal sem

2020. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit akár tud aludni is, viszont te nem fogsz, mert foglalkozni kell vele. Vegyél inkább hörcsögöt, tengerimalacot.
2020. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tengerimalac tényleg ideális lebne neked ebben az esetben, illetve kettő, mert táesas állatok. Ha nagyon ragadzkodsz a cicához, akkor akiscica érkezését a szabadságod idejére időzítsd, mert inkább nagyobb macskáj vannak el jobban egyedül . Vagy fogadj be egy elgagyatott
2020. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs elkuldte, egy elhagyatott felnőtt cicát.
2020. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Marad az akvárium, esetleg pintyféle madár nagyobb kalitkában, társasan.
2020. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Első vagyok, kaptam PM-t:

"Benned mennyi joindulat lehet tw jo eg! Ugyan miert nem?"


Szerinted felelős állattartás, ha elmegy reggel 6-kor és hazaér 19-23 óra között?


Ha közben kiborul a kaja, pija, beszorul valahova, vagy valami nem normális esemény történik /pl megeszik valamit amit nem kéne/, akkor egész nap úgy van és reménykedik, hogy a gazdi észrevegye?



Nincs ideje a kérdezőnek, még a saját életére sem, nemhogy még állatot tartani.

Sokszor csak felületesen tudná ellátni az állatot.


Ha beteg vagy unatkozik, depressziós, akkor azt észre sem veszi, csak mikor már súlyos.

2020. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Válaszolva az utolsónak: A szomszedomban van egy macska aki rgy novel el. A no kora reggel megy el es van h 3 nap mulva jon haza. A macska 2-3 napokat van egyrdul. A szobabol meg sose hozta ki. Akkor ha nekem nem valo??? Akkkr neki igen????

Nem egy mentett, zsakban kidobott macskat etettem es neveltem fel fecskendobol 16 evesen... szerintem nem ilyen valaszt erdemeltem a normalisan feltett kerdesemre. Koszi

2020. jan. 4. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerinted azt az állat érdekeit szolgálja, hogy 3 napokra teljesen magára van hagyna?

Ez lenne a követendő példa?

Ez felelős állattartás?


Simán állatkínzás.


Attól, hogy a te életed el van szúrva, attól még nem muszáj más élőlény életét is elszúrni.


Nincs összefüggés, hogy régen mit csináltál, és hogy most mit tervezel.

Vagy régen is nulla szabadidővel foglalkoztál mentett állatokkal?

Én simán elkoboznám tőled, ha rendszeresen 17 órákra magára hagynád a kutyád/macskád.

2020. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!