Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg az...

Hogyan szabaduljak meg az egértől? Miért jön be a lakásba? Mit tud benn csinálni? Rág, szakit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia:-)

1. kérdés : egérfogó, ragasztó

2. kérdés : sztem azért mert hideg van, és élelmet is keres.

3. kérdés : mindent megrág, és megeszi/ megrág/ beleeszik amit talál, és ürüléket is hagy maga után.

remélem kaptál segítséget!

Bea_angel

2008. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért jön be a lakásba, mert ott jobb neki:-)Olyan dolgokat talál bent, ami a fogára való és azokat szétrágja ill. bepiszkít. Nálunk is volt egy darabig, de szerződtedtünk egy hivatásos egérirtót, egy kandúrt és ez elbánt velük! Állítólag az egér már a macska szagát is megérzi és nem jön be a házba.
2008. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuda ***** válasza:
100%

kalandvágyó kis élősdi-ezért jön be. :D


-van erre egérméreg-de csak akkor használd,ha más állatot nem tartasz a lakásban-nehogy felfalja a cicus ha épp nem egerészik :D...vagy hagyományos egérfogó-ebből is többféle létezik és mondhatom: hatásosak! :D én a sajtot ajánlom csalinak,azt kedvelik. :D


ha egérfogó mellett döntesz,akkor min.két egérre számíts, mert családos állat. :D

2008. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Cica, egérfogó, vagy fogd meg valahogy :D

Véletlenül is bemehet, az egér is megy mindenfelé.

Rágcsál szaladgál, cincog meg úgy éldegél :) amúgy nem bánt, csak betegségeket terjeszthet.

Nagymamámnál egyszer volt a szekrényben, én meg kicsiként mindig oda bújtam be játszani. Egyszer találtam egy egérfogót benne egy kis sajtdarabbal. :D nála is a szobában volt, ahová elég nehezen juthatott be, egész lakáson át kellett jönnie. Szerintem kérj kölcsön egy macskát az a legjobb megoldás, hátha többen is vannak. vagy egérfogó, de vigyázz vele mert nagyot csap.

2008. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
szia az első válaszlonak!! tuti gaza van de az egérfogó mellett még ott van a MACSKA IS! Azért jön be mert meleg van bent és kaját talál! Üdv: Lilla
2009. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia ultrahangos riaszto

mert van étel

mindent

2010. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!