Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet delfinekkel, belugák...

Hol lehet delfinekkel, belugákkal képet csinálni?

Figyelt kérdés
Tudjátok vannak olyan delfináriumok meg ilyesmik ahol lehet pl olyan képet csinálni velük, hogy így odateszik az arcodhoz a fejüket mintha megpuszilnának meg ilyenek? Ez az egyik régi nagy vágyam, bakancslistás

2020. febr. 4. 20:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem melyik országban, és azon belül hol
2020. febr. 4. 20:13
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Otthon, ahol élsz. Egy számítógépre és photoshopra van csak hozzá szükséged. Esetleg GIMP is megteszi, bár azzal kicsit körülményesebb, de ha ügyes vagy ugyanolyan jó lez az eredmény.
2020. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmeset hozzáfűzni, akkor nem muszáj válaszolni
2020. febr. 4. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes.
2020. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Á, sikerült ^^
2020. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésedre nem tudok választ adni de megjegyezném hogy ezek az állatok nagyon nem egy akváriumba valók és több szakértő szerint fogságban tartásuk kegyetlenség, nem eltekintve attól hogy igen intelligens élőlényekről van szó. Eléggé lehangoló lehet egy pici helyre bezárva leélni egy életet. Én nem támogatnék a pénzemmel egy ilyen üzletágat.
2020. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Az összes delfináriumban kínlódnak a delfinek a bezártságtól. Nem jó nekik. Én biztos nem mennék ilyen helyre. Delfint látni csak szabadon szeretnék, nem a "rácsok" mögött.
2020. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjuk Bell Delfint szívesen látnám bezárva.
2020. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Belgákkal Belgiumban próbálkoznék, vagy valahol a benelux államok környékén.
2020. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Hol vannak delfináriumok, ha komolyan érdekel valamelyik, akkor felkeresed őket és megkérdezed.

2020. febr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!