Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Amíg tartottak a cirkuszok...

Amíg tartottak a cirkuszok vadállatokat, mindenképp testi fenyítéssel lehetett velük megtanítani a mutatványokat?

Figyelt kérdés
pl. egy medvét biciklizni tanítani el sem tudom képzelni hogy zajlódhatott
2020. márc. 31. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Nem értek ugyan hozzá, de egy vastag bőrű, szőrrel borított állatnál az ostor semmiképpen nem okozhatott sem akkora fájdalmat, sem olyan testi sérülést, mint amit mi embernél "testi fenyítés"-ként értelmezünk.
2020. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, illetve annak nyoma is lenne az állatok külsején. de letolt régebben valaki hogy úgy nézzem ezeket a mutatványokat, hogy kemény zsarnok bántalmazások eredménye hogy azt csinálják ott az állatok amit
2020. márc. 31. 19:38
 3/3 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom hogy régen mi volt, viszont mostanában már átalakultak ezek, és inkább jutalommal tanítják őket. (pl. oroszlánoknál húsdarabokkal, patásoknak kockacukor, stb.)
2020. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!