Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan egzotikusabb...

Tudtok olyan egzotikusabb allatokat, amik jol erzik magukat egy nagy kertben, es az itthoni klimaban is el lennenek?

Figyelt kérdés
Vizidisznohoz hasonlo allatokra gondolok,sajna nekik nem tudnam megoldani a hazban tartasat es medencejet telen,viszont egy oriasi kertunk van,minden mas oke lenne neki...vombatfelelet is neztem,de hatha van itt olyan aki jobban ert hozza.Termeszetesen nem szenvedtetni akarnam az allatot ha nem erezne jol magat,meg az allatkertben is sajnalom a kis semmitero helyre bezart allatokat,szoval nem tudom mennyire elerheto,hogy legyen egy egzotikus allatom ilyen korulmenyek kozott:)

2020. ápr. 6. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mennyire számít egzotikusnak de létezik törpekecske, törpe szamár talán még törpe tehén is azt hiszem :D alpaka, láma, miniatűr póni? Meg vannak ilyen dísztyúkok is. Vagy róka csak nem tudom kell e hozzá valami engedély
2020. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Ilyen állatokat itt még engedéllyel sem tarthatsz. Pontosabban erre sosem fogsz engedélyt kapni. Esetleg ha ukrán maffiózó vagy, akkor tarthatod feketén.
2020. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Páva?
2020. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minnesotai törpemalac
2020. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi skacok,ezek jo tippek:D egyebkent a torpemalac allitolag nem torpe,es ugyanolyan nagyra megno,mint egy atlag diszno,pedig nekem is nagyon tetszik kicsinek:(
2020. ápr. 7. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A törpemalac kb 50-60kg ra nő,szóval,az jó választás
2020. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Strucc, emu, teve tartható, azt hiszem.
2020. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!