Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kissándor papagáj lakásba?

Kissándor papagáj lakásba?

Figyelt kérdés
Egy 60x60x160magas kalitkaban lenne a papagáj, de kilenne engedve sokat repülni. Mennyire macerás egy ilyen állat? Illetve mennyire hangos(csak az ágyam mellett tudnám tartani)?

2020. ápr. 11. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ekkora kelitka nem eleg,és eleg hangosak
2020. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem macerás, viszonylag olcsó és egyszerű a tartása. Ez a kalitka elég magas de nincs elég alapterülete.

Ágy mellett nem tartanám - megállás nélkül beszél - főleg párban, ami ajánlott...

2020. ápr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha ennél nagyobb kalitka, és párban tartás ne lehetséges akkor inkább hagyjam a papagáj témát? 😅
2020. ápr. 11. 01:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nemtudsz tarsat,és nagyobb alapterületű ketrecet biztosítani,akkor hagyd a papagajt,keress valami más állatot
2020. ápr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kissanyi, amit olyan helyről hoztam el, ahol egyedül volt, és még a tiednél is kisebb helyen... kiszedte majdnem az összes tollár magának, volt, ahol véresre. Mondjuk nem is nagyon foglalkoztak vele, végül az alagsorban volt már egyedül, pont a kiabálás miatt.

Szerintem az egyik leghangosabb madár.

Nálam egy 2x2x1 m röpdében volt, és szereztem neki egy cimborát, igaz, hogy ő zöld volt, a másik meg kék, de nagyon jól elvoltak egymással.

Szóval ilyen kicsi helyen, és főleg egyedül, reménytelen. És tényleg hangos.

2020. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok hely kell neki, párban tartani. Lakásba hangos!
2020. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!