Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szólhatok a rendőröknek (ha...

Szólhatok a rendőröknek (ha éppen ott vannak) a hepciás öregasszony miatt, vagy ezzel semmit nem lehet tenni?

Figyelt kérdés

Írtam ki már egy kérdést, de ez most kissé más.


Ott volt a másik oldalon egy rendőr, aki éppen telefonált. Az öreg hárpia kihajolt az ablakán és mondta, menjek oda a rendőrhöz.


Előzmény annyi, hogy nem hagy békén, amikor elhaladunk a társasház mellett, amiben lakik, mindig belém köt, beszól valamit. Feljelent, ő tudja a törvényeket, két kutyát egy lakásban nem lehet tartani, költözzünk hegyre, stb. Pedig nem is ismer, közünk nincs egymáshoz, csak egyik nap hirtelen elkezdte. És nem, nem a vírus miatti idegesség váltja ki, már azelőtt házisárkány volt.


Mondtam neki, hogy törődjön a saját dolgával, amikor pedig beszólt azt, hogy neki kellene szájkosár, nem a kutyámnak, és mégsem kapott eddig.


Tényleg, már nehezen viselem. Ha nem telefonál a rendőr, komolyan olyan szívesen odamentem volna, hogy a rendőrökkel végre békén hagyjon, de az is ott keringett a fejemben, hogy a rendőr hülyének nézne, amiért odamentem hozzá ezért.


Mit tudok tenni? Apám azt mondta, lejön velem holnap délután sétálni, és néhányszor elmegyünk az öreglány lakása mellett, hogy amikor kidugja a fejét, apám teremtse, hogy hagyjon engem békén, de nála szerintem ez sem használna. Apám jól nevelt, illedelmes vagyok, de ezt hosszútáv senki nem bírja, szerintem.



#rendőr #kutya #állat #probléma #boszorkány #hepciás #humán térfigyelő kamera
2020. ápr. 18. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

" Feljelent, ő tudja a törvényeket, két kutyát egy lakásban nem lehet tartani"


Akkor nyílván az erről szóló törvényt is betudja mutatni a rendőrségnek (ami nem létezik)...

Legközelebb mondd meg neki, hogy nincs ilyen törvény és ha még egyszer hozzád szól feljelented zaklatásért.

2020. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy szerintem hamar rájönne, hogy név nélkül nem tudom feljelenteni. Pedig szívesen megtenném, ha így folytatja, de ahogy ő nem tud engem feljelenteni, pedig fenyegetőzött, úgy én se őt. Bár... ezt a részt talán valamelyik ott lakótól meg tudnám tudakolni.
2020. ápr. 18. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne tudnád név nélkül feljelenteni??

Ugyanúgy feltudod jelenteni, főleg hogy tudod hol lakik...

2020. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja ő meg azért nem "tud" feljelenteni mert nincs valós oka rá, csak ijegetni akar...
2020. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Tegyél úgy, mintha levegő lenne. Amikor nekiáll visítozni, akkor tegyél úgy, mintha nem szólna hozzád senki. Azt élvezi, ha veszekedhet.


A rendőr meg simán ki fogja röhögni. Felesleges leállni egy hülyével veszekedni.

2020. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd neki hogy akkor jelentsen fel, majd jól kiröhögi a rendőr, ez a tipikus "beszélni akarok az üzletvezetővel effektus" egyszerűen akkor hisz el végre valamit ha egy magasabb hatalommal bíró valaki szóról szóra ugyanazt elmondja neki. Most mégis mit tehet az idióta rikácsoláson kívül Hívja a rendőröket? Naés, megvárjátok (már ha hajlandóak ezért kijönni) a rendőrnek elmondja bánatát az meg röhög egy jót.
2020. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!