Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen sünit lehet tartani...

Milyen sünit lehet tartani házi állatként?

Figyelt kérdés
Szeretnék tartani egy sünit. Csak nem tudom melyik fajta az amelyiket lehet otthon tartani. Milyen cuccok kellenek egy sünnek? Mekkora ketrec? Milyen eledel? Meddig élnek? És hol tudok venni?

2020. ápr. 29. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keress fel egy tenyésztőt.

Ha jól tudom fehér hasú törpesünt lehet háziállatként tartani.

Minimum 100-as ketrec kell neki.


Mindenképp a tenyésztőtől érdeklődj és azért onnan szerezd be az állatot hogy biztos szelíd legyen. Kereskedésben sokszor vadak és nagyon nagyot tudnak harapni. Illetve betegesek is a kereskedésben.


A tenyésztő majd mindent elmagyaráz és elmond neked mit kell beszerezned.


Illetve facebook csoportokar keress fel ott is rengeteg infót tudsz gyüjteni :)

2020. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Afrikai fehérhasú törpesünt és madagaszkári süntanreket lehet háziállatként tartani, az előbbit kifejezetten azért tenyésztették ki, és sok helyen lehet már kapni az országban. Ezeken kívül lehet, hogy van olyan fajta ami még tartható otthon, viszont én csak ezt a kettőt tudom.
2020. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van még a füles sün, bár azt nehezebb szerezni.
2020. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a fehér hasút ajánlom nagyon édesek! :)
2020. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!