Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vèdett helyen lévő fészekből...

Linnax kérdése:

Vèdett helyen lévő fészekből milyen állat tudja kiszedni és megölni a madarakat?

Figyelt kérdés

Széles eresz alá tettünk deszkát a fészkeknek, ráadásul később még hozzákapcsoltunk egy fedett teraszt, tehát macska nem fér hozzájuk. Csak olyan állat lehet, ami képes a falon is felkapaszkodni (bár a kutyaház is a fészek alatt van). Nem ette meg a madárkákat, bár csonkán, (szét)tépve találtam rájuk. Utolsó utcában, szántó mellett lakom, többféle vadállatot láttunk már errefelé.

Kérem, ne találgassatok, "biztos" válaszokat kérek.

Ha befedem "tyúkhálóval" a fészkek területét, meegoldás lehet?



#madár #fészek #fészekrablás
2020. máj. 8. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Varjúfélék: szarka, dolmányos varjú, szajkó. Ha kifigyelik a fészket akkor annak annyi.
2020. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

"Csak olyan állat lehet, ami képes a falon is felkapaszkodni"


És miből gondolod, hogy a macska nem képes erre?

2020. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menyét. Bármilyen falon felmászik, tyúkhálón is átfér, mert akkora, mint egy túró rudi, és kiszívja a vérét az áldozatainak.
2020. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy csinálnám, hogy a hálót a fészek alá és körbe tenném ha kipottyan akkor ne essen le de a mama hozzáférjen. Nyest is lehet szerintem. Fecskék egyébkébt?
2020. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ez az élet rendje.
2020. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Varjúfélék. (Szajkó, Szarka, Dolmányos varjú...) Ezek sűrű, bokros helyekre nehezen jutnak be a méretük miatt.


Görény, nyest, nyuszt, menyét, macska...

2020. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!