Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy lehessen újra egy aranyhörcsögöm?

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg az arany hörcsim, és szeretnék venni egy újat. Kis időbe belefog telni, mivel a saját zsebpénzemből veszem, mert a szüleim nem nagyon akarnak egy újat, mert azt mondják, hogy büdös. (az előző hörim rendszeresen takarítottam!) Apukám azt mondja, hogy ha akarok most én vegyem meg a zsebpénzemből és ő majd kipótolja. De anyum nem akarja így ideadni az ő részéről a zsebpénzem, mert nem akarja, hogy olyan sokat költsek egy állatra, ami az ő szemébe "büdös". (mert egyépként sose költekezem a zsebpénzemből, mert mindig adnak ha kell valamire) SZÓVAL SZERINTETEK HOGYAN TUDNÁM RÁBESZÉLNI ŐKET, HOGY "MEGSZERESSÉK:??

2020. máj. 13. 22:15
 1/4 Thispain ***** válasza:
100%
Anyukádat sehogy. Legfeljebb úgy, ha veszel neki egy szagtalanítót. Ennek fényében előfordulhat, hogy apukádat rá kell venned, hogy saját pénzből vegye meg a hörcsögöt, ha nem fér hozzá a zsebpénzedhez.
2020. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha volt előző hörid, akkor már van ketrec/terrárium/doboza meg úgy minden megvan igazából, csak ki kell mosni a dolgokat,tehát nem kell sokat költened rá ahogy anyukád mondja ,csak kb. 2000 ft-ot, vagy a hörcsögmentéstől ingyen is fogadhatsz örökbe
2020. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát már minden megvan ami kell egy hörinek ha már volt másik, és így olcsó lesz, de ha anyukádat zavarja a szaga, akkor így nyárra meg tavasz vézére már ki lehet őket rakni a kertbe. Nekem is van hörcsögöm, és ők is kint vannak. Télen meg rendszeresen kb minden héten tudod takarítani, akkor nem lesz szaga.☺️
2020. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ami a szagokat illeti:

Amikor hörcsögöket tenyésztettem, sima forgács helyett citromos aromájút vettem, nem volt erős illata, de nagyjából elnyomta a jellegzetes rágcsálószagot - természetesen emellett elkerülhetetlen a lakhely rendszeres tisztítása.

Ami a költségeket illeti:

Egy csomó hörcsögös fórum van a neten, ahol ingyen elpasszolják a túlságosan elszaporodott almokat, érdemes körülnézni. Ráadásul úgy érzelmeztem, hogy a korábbi hörcsögöd után megmaradt a felszerelés, tehát gyakorlatilag minden adott a következő hörcsöghöz.

2020. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!