Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Inkább macskás vagy kutyás vagy?

Inkább macskás vagy kutyás vagy?

Figyelt kérdés

Egy kis felmérést szeretnék végezni. Ehhez az első dolog, hogy melyik állatot szereted jobban. Továbbà érdekelne, hogy tartasz e kutyát vagy macskát, a nemed és életkorod. Esetleg ha van kedved rövid indoklást ha van, miért van, ha nincs miért nincs.

Köszi a segítséged!



2020. máj. 18. 15:24
A kérdező szavazást indított:
A kutyákat szeretem jobban.
A macskákat szeretem jobban
Nem szeretem egyiket sem.
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Mindkettőt szerem válasz is kellett volna!

Családi házban élve, főleg vidéken, általában van kutya és macska is.

De ha választanom kell, akkor kutya.

2020. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, az nekem nem szolgàlna érdemi információval, hogy mindkettőt szereti, mert ez túl sok szavazatot eredményezne erre a pontra.

Mivel muszàj, mindenki válasszon, mert egyik állat felé jobban/máshogy húz az ember érzelmileg vagy mérlegelés alapján.

2020. máj. 18. 15:34
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
A kutyákat szeretem a szívem mélyén, macskát tartok. Kevesebb probléma van velük, tetszik, hogy nem szolgalelkűek.
2020. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szeretem mindkettőt, ha muszáj választani, akkor a kutyákat választanám, velük kicsit több mindent lehet csinálni.
2020. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyértelműen kutya. Más fajta társ, mint a macska, sokkal inkább együttműködő és kötődő, csúnya szóval "szolgalelkű", míg a macska egy önálló, magát az emberrel minimum egyenrangúnak tekintő állat. Ezek a tulajdonságok pedig nyilván kihatnak arra hogy hogyan lehet velük együtt élni és milyen kapcsolatot lehet velük kialakítani. Kinek az egyik, kinek a másik szimpatikus. Van egy kutyám, 31/F.
2020. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Mindkettőt szeretem, viszont a macskaszőrre allergiás vagyok kb. 6-7 éves korom óta, addig cicánk volt, akire azután a nagyi vigyázott.

12 éves koromban lett kutyánk, és egyszerűen imádom.

Ha különköltözök valószínűleg anyuékkal marad a kutya, mert nem az enyém hanem a családé, de később biztos hogy szeretnék majd, csak a legtöbb albérletbe nem lehet állatot vinni sajnos

20/l

2020. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Én az állatokat csak jól átsütve a tányéromon szeretem.
2020. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem, de ha választani kell, akkor egyértelműen a macska. Nem szeretem a szolgalelkűséget, se embernél se állatnál. Jelenleg hüllőket tartok, panelban nem tartanám egyiket se. Legyen az állatomnak saját, szabad akarata, ne nézzen fel rám (engem zavarna), és ne legyen gond, ha nem lehetünk együtt 0-24-ben. Ettől függetlenül láttam olyan kutyát már, aki szabadabb természetű volt, szóval biztos kutyák közt is találnék olyat, amelyik tetszene. 28/N
2020. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
79%
Számomra egyértelmű hogy kutya!
2020. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt szeretem, de ha muszáj választanom, akkor inkább macska.

Már kiskorom óta szerettem volna valamilyen háziállatot, aztán végül pár éve lett egy macskánk, igazából azért mert egy ismerősünknél születtek kiscicák, és így valahogy sikerült meggyőznöm anyukámat. De előtte évekig volt szó arról is, hogy lenne kutyánk de valahogyan akkor annál nem jutottunk tovább, hogy beszéljünk róla.

És amióta megvan a macska, azóta inkább macska párti vagyok, előtte nem hinném, hogy tudtam volna dönteni.

18/L

2020. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!