Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok állat idomítást...

Hol tudok állat idomítást tanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a téma, de meg vagyok lőve. Nem tudom hol tudnék idomítást tanulni. (nagyobb testű állatok idomítására gondolok).

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. máj. 21. 00:21
 1/2 anonim válasza:
41%
Az állatokat vagy dominancia mutatásával nevelik, fájdalmat okozva nekik, ostorral csapkodás pl, vagy kiskoruktól gondozzák, következetesen, tiszteletben tartva az állat természetét. "Suttogók", varázs módok, 10 lépéses útmutatók és egyéb dolgok amiket egy oktatáson meg lehetne tanulni nem léteznek. Persze vannak dolgok amiket muszáj megtanulnod ha ilyen állatokkal akarsz foglalkozni, talán cirkuszoknál vagy állatkerti gondozóként DE azoktól sem lesz egy kezesbárányod, csak nem hagyod ott a fogad. Egy vadállat mindig vadállat marad, ösztönből cselekszik, és a természetbe való, nem fog megszelídülni, viszont összerakja hogy te nem vagy kaja. Igyekeztem válaszolni a kérdesedre a lehető legkevesebb rizsával, anélkül hogy negatív következtetéseket vonjak le hiszen nem említetted miért akarod ezt csinálni.
2020. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Cirkuszi idomár pályán gondolkozok de meg vagyok lőve...
2020. máj. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!