Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, mikor...

Mit gondoltok arról, mikor egy háziállatnak emberi keresztnevet adnak?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit fura, mikor egy kutyának, mondjuk, Nóra, vagy Gábor a neve.

2020. máj. 26. 11:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban tetszenek azok, amikor valami másról vannak elnevezve (Bodza, Holló, ilyenek) mint az embernevek. Mondom ezt úgy, hogy a kutyáink Borka, Dani és Panka :D


De nem tartom furának, szerintem ha jól van megválasztva akkor illik a kutyához :)

2020. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem fura. Én bizos nem adnék emberi nevet egy állatnak. Inkább legyen akkor buksi vagy rex de ne legyen emberi neve
2020. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd egyik macskája Géza, a másik meg Xavér. Mindkettő lány. Én ezek után semmit nem tartok furának. :D
2020. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem fura, és nincs is vele semmi bajom. Sőt, sokszor kifejezetten jópofának tartom. Pl. az utcánkban egy idős bácsi elrugaszkodott a Morzsa, Buksi stb. nevektől, és Dezső a kutyája. Illik is rá. :D
2020. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
4. Vagyok, miért lettem lepontozva? Csak elmondtam a véleményem az akkora baj?
2020. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
2. Vagyok bocs de akkor is miért lettem lepontozva?
2020. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azok pontoztak le, akik szerint a kutya=ember. Valamiért egyre jobban terjed ma ez a felfogás egyes kutyatartók körében.
2020. máj. 26. 11:36
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
7, Na ne, ezt ne kezdd! Ne vidd el ilyen irányba a kérdést!
2020. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem is akarom, csak megkérdezte(d?), hogy mi az oka a lepontozásnak, arra válaszoltam.
2020. máj. 26. 11:44
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, hiába van emberneve a kutyámnak, és hiába imádom, számomra ő kutya.


Ha eszem, akkor a közelembe sem engedem, utálom a kunyerálást. Tudja mi a helyzet, ha meglátja a kezemben az ételt, akkor elfordul, lefekszik.

(azért néha megkapja az utolsó falatot, vagy helyette valami neki való finomságot :D)

2020. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!