Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti az utcán/ kertbe...

Lányok, ti az utcán/ kertbe elétek kerülő bogarakat eltapossátok? Baj, ha egy lány ezt csinálja?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
nem. miért kell őket bántani?
2020. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
nem baj, hogy jutott ez eszedbe?
2020. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%

Nem csinálom. Ők is állatok. Miért bántod őket, ha semmit sem ártottak neked?

Gondolj bele, mész az utcán, szembe jön veled egy kutya, felrúgod, csak mert neked úgy tetszik.

Jön egy ló, nyakon csapod izomból, mert ahhoz volt kedved.

2020. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem taposom el,miért tenném?
2020. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, 1 az hogy élőlény, kettő meg az hogy annyira félek tőlük hogy semmin keresztül se merek hozzájuk érni.
2020. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát kisseb koromba mindig eltapostam undorottam tüllük de mostmár inkább ráhagyom! Szerintem teljesen normális ;)
2020. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a házban még "oké" hogy megölöd (vagy legalább elviszed máshová), de kint az utcán, kertben, kvázi az élőhelyén miért? Egy idegesítő szúnyogot vagy legyet nyilván mindenki agyonütne, de nem hinném, hogy teljesen komplett az, aki hobbiból bogarakat tapos el a kertben.
2020. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam eltaposni, még akkor sem ha undorodom tőlük, mert az is élőlény. Valószínű, hogy jobban fél tőlem mint én tőle. Elfog menni, így hagyom, hogy a kevéske kis életét tovább élje.

Szerintem csak a primitíven egyszerű emberek csinálnak ilyet, akik nem képesek gondolkodni, hogy az is élőlény.

2020. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, baj hogy ezt csinálja. Minek tapossa el? Te örülnél annak hogy mész az utcán és jön egy óriás aki agyon tapos csak úgy?

Nem, nem ölöm meg őket. A pókolat utálom nagyon, konkrétan hányhatnékom van tőlük, de őket sem ölöm meg. Pl tegnap a munkahelyen a mellettem lévő dobozban volt egy undorító szőrös pók, de őt is kivittem az udvarra.

2020. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de a bogarak is élőlények, lehetőség szerint nem ártok nekik.
2020. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!