Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha a majom emberré fejlődött,...

Ha a majom emberré fejlődött, ami ugye intelligens, akkor előbb-utóbb a delfin is fog fejlődni, mert hát ugye ő is intelligens?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Az ember nem a majomból fejlődött (nincs is ilyen faj), hanem közös őstől származnak az emebrszabású fajok, így az ember is.


Minden faj fejlődik, a delfinek is. Ez nincs összefüggésben az intelligenciával.


Ha arra irányult volna a kérdésed, hogy a delfinekből később kialakulhatna-e egy emberhez hasonlóan intelligens faj, nem elképzelhetetlen, de nagy gondban vannak a vízi emlős barátaink, ugyanis elég korlátozottan tudnak csak eszközöket használni, ami viszont fontos lenne mondjuk egy civilizáció felépítéséhez.

2020. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Elképzelhető, de sokkal sokkal valószínűbb, hogy nem ebbe az irányba fejlődik...

Amúgy még minden állatra hatással lesz az evolúció, nem csak a delfinekre és az okos állatokra, de ezek a változások évmilliók alatt következnek be.

2020. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

#1. De amúgy az ember a majomból fejlődött ki, csak nem a maiból...

De a mai majmok és ember közös őse is majomnak számított.

2020. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert a delfinek és marhák közös őse is delfinnek számított. Ja nem.
2020. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
De miért a Rovarok ízeltlábúak témakörben van a kérdés? 🤔
2020. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alain Delon ***** válasza:
60%
Minden lény intelligens, ami él. Mindenek meg van a saját létformájához szükséges intelligenciája.
2020. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
"Ha a majom emberré fejlődött, ami ugye intelligens" Ezzel sok esetben vitatkozni lehetne.
2020. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3. Vagyok.

Amúgy tényleg így van...

Hiába pontozzátok le a válaszom.

Keressétek rá arra, hogy kladisztika.

2020. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
En ugy olvastam, hogy az evolucio vmiert megallt. Es ezekutan mar semmilyen allatbol sem lesz inteligensebb leny.
2020. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Én meg azt olvastam hogy a föld lapos, de nem kell minden marhaságot elhinni.
2020. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!