Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember akit megevett...

Minseo1998 kérdése:

Van olyan ember akit megevett valami de túlélte?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mondjuk egy bálnára, vagy valami nagyon nagyra, ami megehette de valahogy ki tudták szabadítani vagy ilyesmi.

2020. jún. 3. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Néhány éve valamelyik hazai állatkertben (Veszprém) egy kisfiú kezét leharapta egy krokodil. Kiműtötték a gyomrából és még vissza is tudták varrni. Ez számít?
2020. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bálnával nem nagyon fordulhat elő.


Ha van is ilyen eset, én óriáskígyóval képzelném el, de akkor hamar kell cselekedni.

2020. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ja bocs nem, rosszul emlékeztem. Kínaban történt az eset.
2020. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Persze, a Pinokkióban is történt ilyen, de mindenki túlélte. Szerintem túl sok filmet néztél. XD
2020. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bébi-bogyó válasza:
48%
Olvastam egy esetet. Azt hiszem a XIX. században történt. Egy bálnavadász fickó vízbe esett vadászat közben és a bálna benyelte, valószínűleg véletlenül, félelmében. Kis idő múlva a bálna elpusztult, ahogy a csóri faszi kapálózott benne. Kellett hozzá némi szerencse, hogy a döglött jószág pont a partra sodródjon. Plusz az is, hogy pár sétálgató épp arra sétálgasson és észrevették, hogy mozog a bálna oldala. Felvágták és előkerült a pasas, kissé sokkos állapotban. A bálna gyomrában elvileg van valamennyi levegő, így kis ideig túlélhető a dolog.
2020. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
#3 *Neverland-ben de sikeres kapitany lett belőle
2020. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

A magyar népmesékben igen. :D


Amúgy, nyilván nem. Ha egyben nyelne le is széttörnél nyeléskor/megfulladnál mielőtt kiszednéd a bicskát a zsebedből. XD

2020. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Jónás, a cethal gyomrában :)
2020. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A bálnának legfeljebb a szájában ragadhatna ember, mert a torka olyan szűk, mint egy teniszlabda. Az óriáskígyó pedig megfojtja az áldozatát.
2020. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2020. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!