Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nyuszik nagyon félnek/...

A nyuszik nagyon félnek/ megijednek ha dörög az ég?

Figyelt kérdés
Jelenleg iszonyat nagyokat csattog az ég és félek hogy a nyuszik nem élik meg a reggelt ha sokkot kapnak. (Kint laknak a kertben egy 2 emeletes fa ólban)

2020. jún. 7. 22:36
 1/9 anonim válasza:
42%

Ez a három lehetőség van, ezeket kell mérlegelni:

1. Inkább beviszed őket a házba és túlélik.

2. Nem viszed be őket, de szerencséjük van és túlélik.

3. Nem viszed be őket, de szerencséd van, holnap finom nyúlpaprikást ebédelhetsz / vacsorázhatsz. :)

2020. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom őket behozni, mert nincs itt bent semmi amibe tehetném őket

2. Ebbe reménykedem, csak sehol nem találtam erre a kérdésemre semmilyen választ

3. Ők törpe nyuszik, nem házi nyulak amiket megesz bárki is🤷🏼‍♀️

2020. jún. 7. 22:50
 3/9 anonim válasza:
52%
Nem rosszindulatból írtam, amit írtam (még ha le is lettem pontozva), ezzel inkább az 1. felé próbáltalak terelni, hogy ne aggódj. :) Szerintem túlélik, én is ebben bízom. Holnap majd azért kérlek, számolj be róla.
2020. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig minden bizonnyal felétek is lesz még egy pár zivatar a nyáron.
2020. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem rossz indulat. Köszönöm a választ. Viszont a kis piros X-re véletlen nyomtam rá neharagudj nem lepontozni akartalak. Első kérdésem mióta frissült a GYIK és próbálgatom a gombokat össze-vissza😂

Persze írok. Nagyon remélem hogy nem lett semmi bajuk mert elég nagyot durrant az ég és féltem őket. Legszívesebben behoznám őket, de sajnos csak egy kicsi ketrecünk van amibe nem szívesen préselném be mindkettőjüket egy egész éjszakára amibe sajnos se vizet se szénát nem tudok belerakni

2020. jún. 7. 23:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként most gyorsan kiszaladtam őket megnézni, jól vannak minden oké velük hála istennek🥰
2020. jún. 7. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nem vadnyulak, de azért az állatokban megmaradnak az ösztönök.


Ha a dörgéstől elpusztulnának, ma már nem élnének nyulak.


Szóval nyugi, összebújnak és nem lesz gond :)

2020. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 éve vannak nyulaim, de vihartól még egyik sem ijedt meg soha...
2020. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Azért ijedtem meg, mert rengeteg helyen olvastam, hogy ők nagyon hamar el tudnak pusztulni ha meg ijednek. Nekem ők az első törpe nyuszijaim, eddig csak nagy házi nyulaim voltak még pici koromban, így nagyon féltem őket. Köszönöm szépen a válaszokat, így legközelebb nyugodtabb leszek.☺️
2020. jún. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!