Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fidó bácsi közhasznú alapítván...

Fidó bácsi közhasznú alapítvány vélemények?

Figyelt kérdés
Volt már ott valki önkéntes? Mit kell ott csinálni? Hány éves kortól lehet ott önkénteskedni?

#menhely #önkénteskedés #kutyamenhely #Fidó bácsi közhasznú alapítvány #Kiskunfélegyhazi menhely
2020. jún. 23. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács szerintem egyszerűbb ha rámész a Google ra és megnézed
2020. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott is nézelődtem de nem találtam semmi használhatót
2020. jún. 23. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok ,próbáld meg felhívni őket
2020. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Facebookon is írhatsz nekik,vagy mailt is írhatsz.Telefon a leggyorsabb szerintem is.
2020. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, majd hívom őket, de először utána szerettem volna nézni hogy másoknak mi a véleménye a menhelyről
2020. jún. 23. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
En kb 5 evig voltam ott, nagyon szerettem, kedves mindenki, menj nyugodtan :)
2020. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha szabad kérdezni, miért mentél el?
2020. jún. 26. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, igazabol csak annyi az oka, hogy Szegeden jarok egyetemre + tavkapcsolatban elek, a parom meg egy 3.varosban lakik. Igy mar alig jartam haza Felegyhazara es nem volt idom kijarni, mert ugye meg van adva az az idointervallum, amikor az onkentesek tudnak segiteni.
2020. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es mikor tudnak az onkentesek segiteni es mi a feladatuk? Esetleg azt tudod hogy hány éves kortól lehet menni?
2020. jún. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!