Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van valami megoldás arra,...

Van valami megoldás arra, hogy a patkány ne jöjjön fel a WC-ből?

Figyelt kérdés

Társasház, földszinti lakás. Sajnos elszaporodtak, és feljöttek a WC-n. 3 példány kishavert sikerült ragasztóval megfogni, azóta a WC fedél zárva. Elvileg az irtást már csinálják..

De az emberben benn van a para, hogy ha megyek WC-re ne nézzen velem farkasszemet a patkány. Nem beszélve arról, hogy ha az ember ráül..

Szóval a kérdésem az lenne, van-e valami ötletes megoldás, hogy a WC alagút csak egy irányban legyen átjárható? Nyilván a WC pumpa használatát megnehezítené.. de elvileg van ilyen szerelvény? Visszacsapó szelep, bármi?



2020. jún. 23. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A patkány hogy tud feljönni a wc-n? :o Na mindegy, tartsd lezárva a wc fedelét meg esetleg húzd le mindig, mielőtt elmész. Nem tudom létezik-e ilyen szelep, de még ha van is, valószínűleg előbb lesz meg az irtás, mielőtt ezt be tudnád szerezni és átalakíttatni.
2020. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%
Pld. az, hogy ne írj ki kamu kérdést.
2020. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vízvezeték szerelőt kérdezz, ők otthon vannak a témában.
2020. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kamu tényleg feljön. Nézzétek meg neten. Mondjuk ha valaki egy hete ezt mondja nekem képen röhögöm, szóval megértem a szkepticizmust. De tényleg képes rá. Sajnos.. :(
2020. jún. 23. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Első kettőnek üzenem, létező dolog!... Szóval nem kamu. Kérdezzétek meg a víz vezeték szerelőtöket.


Hármas voltam

2020. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy nem láttam a WC-ből kimászni, de más betörési pont nem lehetett. Kb. egy méteres függőlegest kellett felfele jönni az eternit szennyvízcsövön, aztán egy kb. 2,5 m-es vízszintes szakaszt kellett leküldeni, átúszni a bűzzáron és kijöhetett. A házon kívül a tisztító aknában több patkánylyuk is van. Ez kb. 6 m-re van a lakásba felvezető vízszintes szakasztól.

Annó sokszor hallottuk, hogy az eternitben mászik felfelé a lakásban lévő strangban, de hogy a bűzzáron keresztül kiússzon azt nem hittem volna. Aztán rágoogliztam...

2020. jún. 23. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy kamu, csak nem értem hogy csinálják, hogy jut be :D első vagyok
2020. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még videót is láttam ahogy felmegy a wc keresztül. Gondolom nálatok ez nem opció de én elköltöznék
2020. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!